Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Van valami ajándékötletetek,...

Van valami ajándékötletetek, hogy mit adjak a páromnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni karácsonyi ajándék kapcsán. A páromnak szeretnék ajándékot vásárolni, de kicsit megrekedtem ötletek terén. Az biztos, hogy varrok neki 1-2 maszkot, mert említette hogy szeretne moshatót. Aztán még egy szösztelenítőt is kap, ezt is említette. De ezek csak apróságok, szeretnék valami nagyobbat is adni neki. Nagyon szeret élményeket ajándékba kapni, volt már VIP mozijegy, főzőtanfolyam, wellnesshétvége, lézerharc. Most valami olyan "élményt" szeretnék neki adni, ami kézzel fogható. Itt például egy sörkészítő szettre gondoltam, tehát kap egy kézzel fogható ajándékot, de mégis egy élmény lesz belőle. Viszont nézegettem ezeket a sörfőző szetteket, egyrészt elég macerásnak tűnnek, másrészt elég nagy helyet foglalnak. Néztem külföldön ilyen mini lakásbarát szetteket, de azok jóval drágábbak (plusz szállítási költség) és félek hogy az üveg alkatrészek összetörnek. Van esetleg valami hasonló tippetek? Olyan 10-15 ezer forint körül tudok most ajándékot venni neki. Páromról röviden: 25 éves, logisztikusként dolgozik, közlekedésmérnök végzettsége van. Szeret futni, színházba járni, szereti a sört, harsonázik.

Köszönöm ha segítetek!



2020. okt. 27. 11:19
 1/3 anonim válasza:
22%
Ne értsd félre nem perverz hülyeséget írok. Ha nem nagyon zárkózott akk vegyél egy vibrátort. Ezt komolyan mondom. Amikor én adtam teljesen odáig volt tőle😀
2020. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a sörkészítő szett helyett inkább valami sörkóstoló programra, vagy hasonlóra fizesd be. Esetleg vegyél több sört, különlegesebb fajtákat.


[link]

2020. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
#2ra még egy pont. Ötletnek amúgy jó de kétlem, hogy kihasználná. 24/sörös F
2020. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!