Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnék a legjobb barátnő...

Mit vehetnék a legjobb barátnőmnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom még van idő, de nem szeretnék utolsó percben kapkodni és ha rendelni kell akkor időben szeretném. Tavaly könyvet vettem neki, karácsonyi fényeket, édességet, közös képet képrámában, de idén semmi ötletem nincs. Könyvet nem szeretnék ismét mert tavaly is azt adtam, szülinapjára is azt kapott, imád olvasni de felgyültek neki is a könyvek. Gondoltam volna nektek pár tippetek mit adhatnék neki.

Ami segíthet : szereti a rejtélyeket, krimivel kapcsolatos dologat, imádja a művésztetet, ő maga nem feltélenül szeret rajzolni, de imádja nézni, elemezni a festményeket, szeret írni és énekelni. 2000ft-3800ft között gondolkoztam hogy kellene valamit. Előre is köszönöm a segítséget



2020. okt. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Szabadulószobába befizeted? És mentek együtt. Nekem ez jutott egyből eszembe :)
2020. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs sehol szabaduló szoba a közelben :(
2020. okt. 28. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy - a megajándékozandó ember érdeklődési köréhez kapcsolódó témájú könyv ebben az esetben nagyon jó ajándék lenne, viszont a kérdés szerint ez sajnos ki van lőve.


Szerintem egy misztikus, érdekes témájú társasjáték és/vagy egy múzeumbelépő jó ajándék lenne. Az asztali, fali, zseb naptárak közül is vannak olyanok, melyek minden héten más-más tematikájú műalkotást (festményt, rajzot, stb) mutatnak be. Ha jól tudsz rajzolni, akkor készíthetsz neki egy szép rajzot is.

2020. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!