Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vesztek Anyukátoknak...

Mit vesztek Anyukátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretnék anyukámnak venni valami ajándékot karácsonyra de most teljesen ötlethiányba vagyok.


Anyukám nagyon szeret sportolni, leginkább biciklizik vagy fut lehet valami ezzel kapcsolatosat kellene vennem neki.


Esetleg valami ötlet?

Ti mit vesztek édesanyátoknak?


2020. nov. 1. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém imád olvasni, én Libri ajándékkártyát veszek neki. Ebben az is öröm, hogy nagyon szeret nagy könyváruházakban nézegetni, és így ő választhatja ki, hogy milyen könyvet vásárol.
2020. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám nem szeret olvasni :/
2020. nov. 1. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
A tesómmal közösen mosogatógépet veszünk neki, nemrég romlott el a másik
2020. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én új telefontokot rendeltem neki
2020. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemrég beázott nála a nappali, és a fotóalbumok is eláztak, sérültek a képek benne, ezért a családdal igyekszünk minél több képet egy új albumba gyűjteni neki.

Ezen felül pedig ronda, csicsás vastag zoknikat szoktam neki ajándékozni, szereti őket, mert elég fázós.

2020. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!