Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Használt, jó állapotú pulcsit...

Használt, jó állapotú pulcsit ajándékozni?

Figyelt kérdés
Nagyobb értékű pulcsiról van szó, relatív jó árban. Nehány hónapot volt használva. Karácsonyi ajándéknak szerintetek apámnak jó ajándék vagy inkább újat?

2020. nov. 10. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal gond, hogy a nem használt, jó állapotú ruhákat elajándékozod. Én is ezt teszem.


Viszont ez nem karácsonyi ajándék. Főleg nem családtagnak. Add oda, de ne ez legyen az ajándék.

2020. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen gondolkodom. Jelenleg újra nincs pénzem, ezt én akadtam neki adni. De akkor inkább adjunk egy ajándékot anyámmal, nagyobb értékben?

Még nincs saját keresetem, ennyit szántam mindenkire.

2020. nov. 10. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
használtak karácsonyra, születésnapra nem illik adni.
2020. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mélyszegénységben vagytok, akkor nem ciki, de alapból szerintem az. Az teljesen rendben van, ha csak úgy nekiadod, de ne karácsonyra. Arra inkább adj neki szerényebb értékű dolgot, de ne a saját levetett cuccaidat, már bocs a fogalmazásért. Ha más nem, süss egy tepsi sütit, készíts házi likőrt, ilyesmik, ezek nem drágák. Nem az érték a lényeg. A használt pulcsinál sem az a baj, hanem hogy a levetett holminkat nem prezentáljuk oda karácsonyi ajándéknak.
2020. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány hónapot hordott ruha már nem újszerű.
2020. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért szükséges ajándékot adni felnőttnek karácsonyra?

Most akarjuk anyósékat is leszoktatni erről,nekünk ez nagy anyagi teher a lakbér+csekkek+tarozás mellett. Ők hatan vannak,mindenkinek min.5e ft nekünk már sok.

Szerintem is egy tálca süti azt csókolom. Ha nem felel meg,akkor pedig annyi sem. Én szüleim évek óta tartják azt,hogy egy finom ebédre összeterelik a családot(10 fő) és ennyi. Akinek van keresete és megveszi amire szüksége van,annak miért kellene ajándékot vásárolni?

2020. nov. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám! Nekem adhatnád!

F

2020. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!