Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan oldanátok meg?

Hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Egy barátom viszonylag messze van tőlem, és az ünnepekig már nem fogunk találkozni. Szeretnék neki adventi naptárat készíteni viszont nem tudom, hogy hogyan oldhatnám meg. Postázni nem tudnám, mert koliban van és nem jutna el hozzá.

Ötleteket szeretnék kérni, hátha megihletnek.


Előre is köszi 😘



2020. nov. 14. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldd mondjuk postán, postán maradóra, személyivel átveheti.
2020. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most került karanténba, nem tudna időben elmenni érte. Még nem tesztelték de felelősségteljesen nem megy sehova, és nem találkozik senkivel.
2020. nov. 14. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahogy csak eljutnak hozzá a dolgok, pl. kaja! Elküldöd akkor valami haverjának vagy akit mond aki át tudja venni és leteszi az ajtaja elé.
2020. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazok másként. Tárgyi ajándékként nem megoldható sajnos. 😔
2020. nov. 14. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom mit akarsz, de tessék, keress valami ilyesmit:

[link]

2020. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Erre az online ötletre nem is gondoltam, hogy lehet ilyet. De ilyesmi ötleteket vártam. 😍
2020. nov. 14. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!