Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hilihalihaliho Kéne egy kis...

Hilihalihaliho Kéne egy kis segítség🙏🙏Ti a szüleiteknek mit adtok ajándékba karácsonyra? Megkérdeztem de azt mondták semmit De nyilván szeretnék nekik adni valamit viszont nem tudom mit Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Süti sütés, képkeret benne a közös képetekkel, egy olyan kívánság lista amire mondjuk rá írod hogy 1 hónapig én mosogatok/főzök/takarítók, 1-1 táblás csokoládé/bonbon a kedvencükből, apukádnak egy jó bor, anyukádnak 1 masszázs bérlet, páros karácsonyi zokni amit anyukád és apukád is egyszerre vesz fel, egy olyan levél amibe leírod milyen hálás vagy nekik hogy felneveltek téged és hogy nagyon szereted őket, apukádnak esetleg egy szerszám(ha szerel), anyukádnak nyújtódeszka/nyújtófa.
2020. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták semmit akkor semmit! Miért nem lehet ezt megérteni. Én sem adok semmit ettől még széo lesz a karácsony. Csinálj nekik egy finom sütit vagy ünnepi reggelit vagy valami saját készítésű apróságot. Valószínű meg van mindenük és az ünnep nem erről szól. Nem véletlenül mondták! Én is ezt mondom minenkinek és eléggé utálom ha nem tartják tiszteletben.
2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!