Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Cyberpunk 2077-es ajándék a...

Cyberpunk 2077-es ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nagyon várja a játékot, és arra gondoltam, karácsonyra ezzel kapcsolatos ajándékot vennék neki. Találtam ilyen témájú pólót, bögrét, kulcstartót, de nem tudom, ezek olyan átlagos ajéndéknak tűnnek...amire gondoltam, hogy egy plüsst vennék neki, ezt:

[link]

Csak nem tudom, hogy ilyesmi tetszene e egy 20 éves srácnak. Lehet ez túl "csajos", és mégis maradjak pl a bögrénél? Mit gondoltok?



2020. dec. 10. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Férjem is gamer, ő assassin creed rajongó, neki pl nem vennék se plüsst, se bögrét ellenben a gyűjthető figurákat, szobrokat mindig szerette, egyszerűen nem kell infantilisnek beállítani a férfiakat, attól hogy gamerek.

[link]

Ilyesmire gondoltam, ezt szép dísz, és mindig eszébe jutsz róla, de egy plüssel mit kezd?

Ez mellé meg még lehet a kedvenc italát, egyedi "szerelmi" kuponokat, kedvenc csokiját, bármit adni, ha akarsz persze. Nem írtad a költségvetésed.

2020. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Láttam én is ilyesmi szobrokat, de azért nem szeretnék ilyet, mert olyan kicsinek tűnik :S Meg ha választanom kellene a szobor és a plüss között, azért gondoltam a plüssre, mert igazából mindkettőt ilyen “dísznek” használná, és akkor szerintem a plüss nagyobb és mutatósabb. Az viszont igaz hogy a szobor “férfiasabb” vagy nem is tudom. Árat tekintve nem vagyok olyan könnyű helyzetben, mivel gimis vagyok még így csak nyáron tudtam dolgozni. De köszi a többi tippet is ;)
2020. dec. 10. 10:29
 3/3 anonim válasza:
Az egy elég drága játék, először is, tudjad meg, egyáltalán érdekli-e! Mellesleg, az a játék egy elég izmos gépet igényel, arra is figyeljél, hogy jól viszi-e: [link] segíthet. Az oldalol kicsit lejjebb van egy összehasonlító tábla, oda kell majd megadnod a gép összetevőit. A rövidíteésekhez segítség: CPU: processzor; GPU: videókártya; OS: operációs rendszer; RAM:memória. Ezt a weblapot, ha a barátod nem figyel nyissad meg, majd a start + pause billentyűkombinációval nyissad meg a rendszerinformációkat! Ott a processzorról, az operációs rendszerről és a ramról találsz infókat, ellenőrizzed! Ha ez megvan, a start + r, majd a devmgmt.msc-t gépeljed be! Megnyílik egy ablak, ott a videókártyát keressed meg, majd ezt is vigyed be a konfigurációba! Ha valami nem egyértelmű, én itt leszek.
2020. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!