Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek "gáz" ha a szüleim...

Szerintetek "gáz" ha a szüleimnek, nagyszüleimnek ezt adom karácsonyra?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, már 5 éve külön élek, 250 ezret keresek.

Számomra mindig nagy gondot okoz az ajándékozás, nagyon szeretek adni, de mindig félek hogy nem fog tetszeni az ajándékozott személynek. Idén pláne nagyon nem volt ötletem a karácsonyi ajándékokra. Tavaly előtt a szüleimnek wellness hétvégét ajándékoztunk párommal, tavaly ilyen 1 napos hajókirándulást. Most a covid miatt az ilyen programok sajnos kizárva.

Nagyszüleimnek tavaly különleges lekvár-válogatást adtam.

Idén a szüleimnek ilyen összeálított csomagot szeretnék adni amiben van kézműves szappan, illatgyertya (tudom hogy ezeket szeretik), édességek (ezek ilyen különleges, válogatott édességek mert apa cukorbeteg anya pedig sok mindenre alllergiás), könyv, kávé. Kb 20-25 000 ft az értéke.

Nagyszüleimnek hasonlót, csak abban inkább csokiválogatás lenne mert édesszájúak nagyon, plusz kézműves szappan, gyertya.

Szerintetek ezek nagyon béna ajándékok? Én mondjuk örülnék ilyennek.


2020. dec. 13. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez teljesen jó, ne aggódj. :)

Egy megjegyzést viszont hagy tegyek: az "ilyen" szó használatát redukáld legközelebb.

2020. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szollosipeti válasza:
99%
Te tudod miket szeretnek ők, te ismered őket....De én nagyszülőként örülnék ilyen ajándéknak. Az a legfontosabb hogy gondoltál rájuk.
2020. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
99%
Ezek szerintem tök jók. Látszik rajta hogy kifejezetten nekik válogattad, nem olyan mint a sima ajándékcsomag a boltból. Idén én is hasonlókat adok amúgy, pl. mézválogatást, kézműves szappant, különleges édességet, szószokat.
2020. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
98%
Ezek remek ajándékok! ^-^
2020. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Te ismered őket. Nekem pl tuti senki nem hozna se szappant, se kávét, mert ezeket nem tartom ajándéknak, én se adok ilyent. Ezerszer többre értékelek egy szép képeslapot a gyűjtemênyembe.

Ha ők ennek örülnek, jó ajándék, ha nem, akkor nem.

2020. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezek sokkal személyesebbek én szerintem nagyon fognak neki örülni
2020. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

1-es észre sem vettem hogy ennyiszer leírtam ':D


Igazából csak azért aggódom, mert eddig mindig egy konkrét dolgot ajándékotam (pl a wellness hétvége, vagy pl falióra). Mindig furának tartottam az ilyen válogatásokat, de talán nem is rossz dolog :)

2020. dec. 13. 21:29
 8/13 anonim válasza:
95%
En örülnék ezeknek nagyon😊
2020. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
96%
Én is örülnék neki, ne aggódj
2020. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%

a nagyszülők cukrára rá kellene kérdezni..nehogy bekómáljanak..lehet, hogy még nem mérték a cukrukat?


Amúgy az ajándékok kiválóak.

2020. dec. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!