Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nagymamának milyen ajándékot...

Nagymamának milyen ajándékot illik venni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg valami edényt sütéshez vagy főzéshez. Szerintem a nagymamák szeretik nagyon a kézzel készült dolgokat is, illetve a képeket az unokákról, családról.

Én idén kökény lekvárt és szörpöt készítettem és azt adok mamámnak.

2020. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyant, aminek a nagymama örülne. A nagymamák pedig nem egyformán örülnek mindennek. Nekem most pl PC, monitor, vagy új teló a vágyam.
2020. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%

Ha szívesen varr, vagy csinál egyéb kézműves dolgokat, akkor egy befőttesüvegben elhelyezett mini varró/gyöngy/... szett nagyon aranyos ajándék lehet. A tetejéből pedig diy lehet készíteni egy hasznos tűpárnát is. Szerintem a nagymamák minden személyes, kézzel készített ajándéknak örülnek.

Ezen az oldalon e mellett van több (szerintem) kedves, és költséghatékony ötlet is: [link]

2020. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se mindegy hogy 55 éves vagy 85 éves nagymamáról van szó...
2020. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vedd figyelembe, hogy milyen fizikai állapotban van. Lát, hall, mozogni mennyire tud?


Ha pl nem nagyon lát, de hall jól és unatkozik, akkor egy jó hangoskönyv jó lehet.


Jó ötlet pl kényelmes és biztonságosabb mamusz, meleg takaró, sál-sapka-kesztyű szett, ilyesmik.

2020. dec. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az számít neki, hogy milyen értékben kap, hanem, hogy gondoltál rá.

Valami hasznos dologra tudok gondolni elsőre:

-sütéshez, főzéshez modernebb, egyszerűn kezelhető kellék

-meleg, téli ruha

-otthonka

2020. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!