Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok ti örülnétek?

Lányok ti örülnétek?

Figyelt kérdés

Vettem egy befőttes üveget. Ráírtam, hogy szeretetbefőtt minden napra egy üzenet.



30 db, kedves üzenetet raktam bele, saját kézzel írtam.



Ez túlzás lehet egy lánynak? Vagy gagyi?


2020. dec. 30. 08:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Cuki, de semmi különös érzést nem váltana ki belőlem.
2020. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%
Számomra túl nyálas
2020. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az üzenetek milyenek. A gesztus kedves.
2020. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, de kb szivárványt hánynék. Nem vagyok ennyire nyálas, bújós. De ha a barátnőd ilyen akkor biztos tetszeni fog neki.
2020. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Álkreatív, nyálas és teljesen felesleges vacak, amit kidobni se illik. Én nem örülnék, de nyilván úgy tennék és jó pofát próbálnék vágni, bár bántana, ha ennyire nem ismerne a párom, hogy ilyet ad.

Ha tudod, hogy a barátnőd tényleg örül az ilyeneknek, akkor jó lesz.

2020. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem tetszene. :)

Plusz ki lehetne bővíteni 365-re, és az év minden napjára jutna egy.

Az üzenetek mellett tartalmazhatna jó poénokat, vicceket is, amik feldobnák a napomat. És lehetnének szép rajzok is, motiváló gondolatok, ilyesmik. :)

Ha a párodnak készíted, akivel együtt is élsz, akkor feldobhatnád még "kuponokkal" is, pl. te mosogatsz, megmasszírozod, stb.

2021. jan. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!