Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 20 éves lesz a legjobb barátnő...

20 éves lesz a legjobb barátnőm, mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen elcsépelt ajikat, mint a barátságkarötő vagy kinyomtatott kép.

Az ötleteket előre is köszönöm!



2021. jan. 19. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted mi ismerjük ?
2021. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem nem. Most mindketten okosabban lettünk...
2021. jan. 19. 10:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Okosabbak
2021. jan. 19. 10:35
 4/12 Kései Sirató ***** válasza:
91%
Hány Ft-ot akarsz rá költeni?
2021. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ajin elgondolkodtam egy-két pillanatot, de leesett. Barátságkarkötő hogy egyáltalán eszedbe jutott... ok, hogy ő 20, de te?! Na mindegy, írj valamit róla!
2021. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
80%
vibri, ha nem kapott 18adikra.
2021. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak a meglepi az opció? mi minden évben azt csináltuk a legjobb barátnőmmel, hogy kértünk listát a másiktól, hogy minek örülne és választottunk róla valamit, pl: xy könyv, yx könyv, asztali lámpa, elmenni mekibe és az ajándékozó fizet meg ilyesmi :D
2021. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Az első válaszoló szerintem burkoltan arra célzott, hogy igazán írhatnál valamit, hogy miket szeret a legjobb barátnőd. Merthogy mi egyszerű halandók, nem tudjuk.


A 20 is csak egy szám, ugyanúgy születésnap, mint a többi. Legjobb barátnőm csomagja úgy nézett ki, hogy asztali naptár, benne a kedvenc sorozata képeivel, amit imád nézni. Egy bögre, rajta megint csak a kedvenc sorozata egyik képével, azzal a felirattal, hogy "Legjobb ff író királynő", merthogy remekül ír, jól adja vissza a karaktereket. Harry Potter illusztrált kiadású könyv. Egy aranyos plüss. 25 db rágó, mert nem édesszájú, rágózni viszont szeret, és ahol ő él, nincs nagy választék. És még egyéb kis apróságok, többek között az általa régen kitalált karakterét megrajzoltam digitálisan, és kinyomtattattam. Csak a szívecskék hiányoztak barátnőm szeméből, annyira örült.


Anyám levendula fan. Lila, levendula illatú lábápoló krém, levendula illatú zsebkendő, levendula illatú gyertya, oreo, hogy valami édes is legyen, és mert kedvenc édessége. Levendula illatú füstölő. Plusz egy kis ékszer.


Nem feltétlen kell a háznál is nagyobb ajándék. Persze függ, hogy mennyit akarsz rá költeni, de ha csak 1000 ft-d lenne, akkor is tudnál neki sütit sütni.

2021. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Szeretet mágiát.
2021. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Tortát.
2021. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!