Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol tudnék készíttetni üvegre...

Hol tudnék készíttetni üvegre címkét ajándékba?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy hova tudnék menni Debrecenben, ahol meg tudnák nekem csinálni azt, hogy egy üvegre mondjuk a régi papír/minta helyére egy általam kiválasztott újat / egyedit nyomtatnának és ráragasztanák, vagy rá nyomtatnák (nyomda, ajándékbolt, grafikus)?


Csak mert ismerősömnek most lesz a születésnapja és ilyet szeretnék neki adni. Fontos, hogy lehetőleg Debrecenben el is tudják készíteni.

Kb. mennyi idő lenne amíg elkészül, és mennyibe kerülne?


Ja és egyébként mit gondoltok erről az ajándékötletről / tapasztalatok?


Mihamarabbi válaszokat előre is köszönöm! 20/F.



2021. ápr. 29. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezt te magad is simán meg tudod csinálni... Biztos van ismerősöd, akinek van nyomtatója... A kiválasztott képet beilleszted egy rajzprogramba, vagy akár Word-be, kinyomtatod, körbevágod, és felragasztod. Ennyi. Kb. nulla forintból.
2021. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
86%

[link]


Hirtelen ezt találtam, de szerintem nagyon sok van. Én a szüleimnek csináltattam házassági évfordulóra egyedi címkét, és nagyon tetszett nekik.

2021. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!