Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit illik venni diplomaosztóra?

Senki1229 kérdése:

Mit illik venni diplomaosztóra?

Figyelt kérdés
A barátomnak lassan diplomaosztója lesz, de fogalmam sincs mit illik, mit szoktak rá venni. Valami ötlet esetleg?

2021. júl. 11. 20:58
 1/6 anonim válasza:
26%
Diplomát
2021. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékozni olyan dolgot érdemes, aminek örülni fog az illető 😊 Hiába mondjuk az lenne az illem, hogy aranyékszert kell adni, ha az illető nem szereti, nem visel ilyesmit 😊


Mi a hobbija, mit szeret csinálni? Például ha a puzzle a kedvence, akkor annak. Ha szeret olvasni, akkor könyv vagy könyvutalvány. Ha mondjuk van kedvenc sorozata, akkor olyan mintás pulóver. Ha youtube videókat szerkeszt, akkor azzal kapcsolatosan egy vicces, kedves feliratos egérpad. Ha főzni szeret, akkor egy ínyenc hozzávalókból álló csomag.


Esetleg közös programot is vehetsz, amire ketten elmentek, szabadulószoba, élmény vezetés, vízitúra, Dumaszínház, Csodák Palotája, aquapark belépő.

2021. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak különleges virágcsokrot, bonbont adni. Például ezresek vannak behajtogatva a csokorba a virágok helyére. Vagy whiskey-s/likőrös csoki, ha mondjuk azt szereti.
2021. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Semmit sem illik. A szüleim tökéletesen tisztában vannak az illem fogalmával, és én nem kaptam semmit sem.
2021. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Én ismerősömnek nyakkendőt vettem, de szerintem bármilyen ruhanemű jó ötlet lehet, természetesen elegáns kivitelben
2021. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a tollakat, egy szép és jó minőségű töltőtollat kaptam (Waterman), nagyon örültem neki.

Csoporttársaim kaptak: virágot, márkás italt, utazást, vásárlási utalványt, étteremben bulit, táskát, semmit.

Kb. a csoport fele nem kapott semmit, vagy haveroktól vicces (nek szánt) feliratú pólót, bögrét, egyedi puzzle-t, szóval ilyen poénos ajándékokat.

2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!