Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek, a...

Milyen ajándékot vegyek, a kicsi lánynak?

Figyelt kérdés

Bátyám kislánya 1 éves, 1 hónapja volt a születésnapja, és a héten volt a névnapja. Ritkán van lehetőségem hazalátogatni, amikor kisebb volt vettem neki egy aranyos sapka,cipő párost, amit hordott is sokáig.


Jövőhéten utazom haza, és szeretnék venni valamit a kicsi lánynak, azt tudom, hogy nagyon sok játéka van, a zenélős játékok kötik le a legjobban.


Ötleteket várok, amit vonaton is el tudok majd vinni magammal!


2021. júl. 24. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ennyi idős korban még csörgőt is vehetsz neki. Vagy ha a zenélő játékot szereti vannak gyerekeknek zenélődobozok is.
2021. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-4 évesen kaptam papámtól egy körbe-körbe forgó zenélő lovashintát vagy mi az isten az. Nem kimondottan gyerekeknek volt, hanem egy gyönyörű zenélő dísz. Mai napig megvan, bár már nem szól. Szerintem ez sem egy rossz ötlet. Ha nem olyan törékeny vagy a lányka nem játszik durván. Nekem az ejjeli szekrényen volt es esténként elnézegettem. Az egyik ll farka letörött de ennyi. Csak egy tipp, ezt valószínűleg felnőtt korában is nagyon szeretné.
2021. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes előtte a szülőknél tájékozódni, nehogy olyat vigyél amiből már van.

Jó lehet egy szép mesekönyv. Plüsst semmi esetre sem vinnék. Kis táska, hátizsák. Ebben a korban nagyon szeretnek csomagolni, pakolászni.

2021. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán beszélő mesekönyv, vagy ismertető könyv? Ilyesmire gondolok:

[link]

Ha jól tudom van olyan, ami meséket mond el hasonlóan.

Vannak még ilyen világító gömbök/projektorok, amiket éjszaka nézegethet. Pl:

[link]

2021. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már nem aktuális a kérdés.


Akit érdekel esetleg: Nézelődtem bátyám képei között, láttam, hogy sokat járnak játszótérre, és gyakran játszik a homokozóban, így kapott egy színes figurákból álló kicsi homokozó szettet. Találtam még egy távirányító kialakítású játékot, 1 éves kortól, világít, zenél, és mondja a számokat is 0-tól 9-ig, ahogy a gombokat nyomogatja a gyerek. Mostanság kezdett el "beszélgetni" is, így végül ezek mellett döntöttem, de az itteni ötleteket is elteszem későbbre :)

2021. júl. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!