Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnátok ajándékba egy 18...

Mit adnátok ajándékba egy 18 éves és egy 8 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Családlátogatóba megyünk, de nem igazán ismerjük őket. Ez az évente egyszer mindig valaki meglátogatja a másikat, mert ők külföldön élnek mi meg Magyarországon. Annyit tudok a kisebb lányról, hogy kint szeret játszani, nagyon mozgékony, nem az a bent ülős/kikarózós típus. A nagyobbik most megy egyetemre.

Semmi ötletem nincs bármilyen tanácsot szívesen elfogadok 10-10 ezer forint alatti értékben keresek mindkettőnek ajándékot.



2021. aug. 11. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 12 Pro Max
2021. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan benti játék, de a kisebbnek egy táncszőnyeg(8-9ezer körül is van), a 18 évesnek esetleg egy jobb smink készlet esetleg valami ékszer.

Ha tudnál hobbit mondani könnyebb lenne.

2021. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Egy 18 éves fiút
2021. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
70%
Szerintem a kisebbik lánynak valami játékot, 8 évesen még azért szerintem játszanak a gyerekek. A nagyobbik lánynak valami smink cuccot ahogy az előttem hozzá szóló is említette, vagy valami bőr-hajápolási dolgot, esetleg egy könyvet ami érdekes vagy parfümöt igazából nagyon sok lehetőség van! :)
2021. aug. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbnek játékot, édességet.

A nagyobbnak inkább pénzt, ő tudja jobban mi kell majd neki.

2021. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

18 èvesnek fogamzásgátló tabletta.

Fel kell kèszìteni az igazi èletre!

2021. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos, hogy már szexel, bár ki tudja.
2021. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Bilincset, vibràtort a nagynak.

A kicsinek meg jàrókeret.

Gondolni kell a jövőre.

2021. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

"A nagyobbik lánynak valami smink cuccot ahogy az előttem hozzá szóló is említette, vagy valami bőr-hajápolási dolgot"

ezeket pont NE. nem tudod milyen színeket szeret, milyen a bőre. sőt, ha kicsit is érdekli, akkor már rég van neki sminkje és mindenféle bőrápolási cucca. nem kell neki az amit te vennél, mert nagy eséllyel nem jól választanál. pénzt adj, vagy valami ehetőt, könyvet, utalványt, ilyesmit.

2021. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!