Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Paromnak szeretnék karácsonyra...

Paromnak szeretnék karácsonyra ajándékot 20ezer ft. - ig kalkulalhatok mit lehetne?

Figyelt kérdés
Szeret horgászni, vadászni, motorozott de már eladta a motorokat, van kocsija amibe tudom h jo lenne egy uj hangszóró de nem értek hozzá és szerintem nem is lenne elég rá a keret. Mezőgazdaságban dolgozik és imádja vannak traktoros makettjei is. Bármi ajándék lehetőség segítség lenne.
2021. szept. 10. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szeptember 10-e van... 😒
2021. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kell, ami róla szól, vagy ami kettőtökről?

"Páros" ajándék, ami rád emlékezteti:

[link]

Ha a kocsiját szereti, akkor élményvezetés.

De a szakállápoló készlettől a nyelvtanfolyamra szóló ajándékutalványig egészen változatos dolgoknak képesek örülni emberek, úgyhogy ennyiből nehéz.

Magazinelőfizetés? Masszázsutalvány egy menő szalonba? Tandem ejtőernyős ugrás? Egy új fotel? (bár abból csak gyenge minőséget kapsz ennyiért.) Bordekantáló? Bőr öv egyedileg gravírozott csattal?

2021. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Karácsonyra 😂 hol van az még. Jó, hogy nem a húsvéti menüt tervezed már.
2021. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Végre valaki, aki időben gondol arra, amire kell.

Vásárlási utalványra gondoltál már? Akár többféle üzletben.

2021. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En előre megszoktam rendelni a dolgokat, nem az utolso percben kapkodok a boltban mint sokan mások. De ha zavar akkor lépj tovább.
2021. szept. 11. 20:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többiek segítségét.
2021. szept. 11. 20:05
 7/8 anonim válasza:
100%
Esetleg bővíteni a makettgyűjteményét? Valami egyedivel? Pl., amin a neve van vagy ilyesmi?
2021. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is most tervezem a karácsonyi meg az évfordulós ajándékokat.

(Mindkettő decemberi sztori)


Valamilyen vadász felszerelés?

2021. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!