Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apukanak karacsonyra?

Apukanak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Apukamnak mindene megvan, nem szereti se a kavet, se az edesseget, se az alkoholt. Kb sose szokott főzni, meg ugy semmi hobbija nincs. Amire szuksege van barmi is legyen, rogton megveszi maganak ugyhogy otletem nincs mit adhatnek neki. Valakinek van otlete?
2021. nov. 22. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Wellness hétvége.
2021. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre sajnos nincs penzem, max 5000 ftos ajandekra lenne csak
2021. nov. 22. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Akkor add oda neki a pénzt,és ő majd eldönti.
2021. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Emag utalvány 5000 Ft-ért
2021. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Felsoroltad mit nem szeret, de azt nem tudjuk milyen ő, mit szokott csinálni.

Dohányzik, tv-t néz, kocsit bütyköl, jár koncertre/moziba/étterembe/kirándulni/templomba..., játszik hangszeren, szeret olvasni/társasozni/makettezni/kertészkedni/horgászni...? Milyen témák érdeklik, miről szokott beszélni: munka, műszaki cikkek, építőipar, mezőgazdaság, politika, kultúra...?


Én ajándék utalványt vennék neki vagy belépőt valahová az érdeklődése szerint pl.mozi, színház, interaktív kiállítás, szabaduló szoba, stand up comedy, stb.

Esetleg csináltass róla karikatúra rajzot. Vagy élmény ajándék, hogy több lehetőség közül választhasson magának.

2021. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Kevés pontja van az 5. válaszolónak, de én is csatlakozom azokhoz, akik helyénvalónak tartják a javaslatait. Plusz még lehetne pár alkalommal masszázs. Vagy tudod mit ajánlok?

Ha mások iks akarnak neki ajándékot, akkor tegyétek össze a pénzt és fizessetek be neki (nekik - anyukáddal) legalább egy hétvégét hegyekben, hotelban stb.

2021. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt nektek, a szuleim sajnos elvaltak a csalad tobbi tagjaval meg nem vagyok olyan kapcsolatba hogy osszealljak veluk ajandekor venni. De nagyon koszonom az otleteket :)
2021. nov. 24. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan van valami, amit kedvel, illetve szívesen elfogad tőled olyat, amije ugyan van, de idővel elfogy és jól jön nekin az ajándékod.
2021. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!