Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek karácsonyra egy autófanatikusnak?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékot tudnék venni karácsonyra egy nagy autó rajongónak?

Én nagyon nem értek az autókhoz, de érdekelne milyen csomaggal lephetném meg az illetőt? Gondolok itt több dologból álló csomagra is

Az illető férfi szereti az extra cuccokat, mint pl: tuning, jdm, nem hétköznapi kiegészítők, változtatások


2021. dec. 1. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A tuning és kiegészítők kategória túl rizikós, nem tudod mi tetszik neki.

Én üzemanyag ajándékkártyát adnék, az biztosan bejön.

2021. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem érzem elég személyesnek vagy tényleg emlékeztetőnek, hogy tőlem van
2021. dec. 1. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de cserébe biztosan sikere van.


Az új szett dísztárcsa, ha nem tetszik, amire komoly esély van, akkor a garázs valamelyik sarkában fog porosodni a következő 20 évben. Használhatatlan, persze ahányszor ránéz nyilván eszébe jut majd, hogy tőled van. Ez jobb?

2021. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem adj neki üzemanyagkártyàt és mellé pl egy ilyen autós takarót pl amilyen autoja van vagy a kedvenc automarkajahoz kapcsolodoan egy takarot
2021. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!