Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Iskolai húzáson, egy teniszező...

Iskolai húzáson, egy teniszezőt húztam, aki elég keményen űzi ezt a sportot.(Benne van az Európai TOP 3-ban, és nem tudom minek örülne, esetleg tenisz zokni, csokival , valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd? Nem világos. Mit kell vele csinálni vagy mi van? Milyen iskolai húzás? Ez nem az, amikor van az osztály, és az osztályfőnök - egyébként szerintem totál buta és elképesztő - ötlete nyomán az van, hogy mindenkinek KELL, KÖTELEZŐ valakinek az osztályba (akit random húzott) egy ajándékot készíteni?
2021. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

hát nem hiszem, hogy pont annak örülne. Ha benne van a top 3-ban akkor biztos van elég zoknija. Nincs esetleg más ötleted?


Sajnos se nemet, se kort nem írtál. :((((

2021. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

A Sportszelet az tuti, hogy benne lenne a csomagban.

De szerintem ez is vicces, már ha van idő beszerezni. [link]

Esetleg még teniszes kulcstartó, toll. Ilyenekben gondolkoznék... :,D

2021. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juuuj, az a teniszes csoki nagyon jó!Egyébként lány és 15 éves!
2021. dec. 2. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!