Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mennyire nagy dolog ha kilóg...

Mennyire nagy dolog ha kilóg egy tárgy (fóliástól) az ajándék szatyorból?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de én ezen is filózok. A lényeg az, hogy van egy kisebb műkarácsonfa ami nagyon megtetszett (pont elég kicsi, ahhoz hogy beleférjen minden mással a szatyorba) és ez egy fóliával körbevan véve nyilvánvaló okokból. Gondolkodtam azon, hogy kiveszem a fóliából és akkor sokkal szebben néz ki kívülről is az egész ajándékcsomag, és nagyon kis része is látszik ki akkor, de páran meg azt mondják úgy az jön le, hogy használt. Erre azt feleltem, hogy hát ott a cimke, és pont az aljára odatudom "ragasztani". Kinek mi a véleménye erről? :D

2021. dec. 2. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Biztos nem fóliásan tenném bele. Aki szerint ez "használt", annak baj van a gondolkodásával.
2021. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

KarácsoNYfa*

Ha nem fér bele, tegyél helyette helyesírási szótárat.

2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Másodiknak meg a nagyon gyönyörű ajánlatot is :D Következőkor igyekszem nem elhagyni egy betűt
2021. dec. 2. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Azt #2 még nem is említette, hogy címke és nem "cimke". Illetve oda tudom ragasztani, nem "odatudom". Meg a vesszőket is jó lenne használnod. Tényleg vehetne neked valaki egy helyesírási szótárat.
2021. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!