Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az osztálytársamnak?

Mit vegyek az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Szóval kihúztam egy lányt, mindketten 19 évesek vagyunk és nem állunk közel egymáshoz és a barátaitól már kérdeztem de ők sem tudják nagyon mit kellene vennem neki. Max 1000-1500 forint értékben kellene venni és kinéztem egy rick és mortys bögrét neki, mert gyakran jár olyan poloban és az a baj hogy szállítással együtt már 4000 és ilyent a közelben nem találok hogy boltban vegyem meg pl és egy bögrét simán nem adhatok, szóval még csokit is kellene neki vennem vagy valamit. (Ha ennyit költök rá, akkor sajna a családomra nem tudok költeni és nekem ők fontosabbak) Szóval arra gondoltam, hogy veszek neki egy olcsóbb bögrét ami szép is, csokit és valami menő karácsonyi díszt, vagy mini hógömböt. Ez jó ötlet?

2021. dec. 2. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom róla, hogy szeret olvasni de nem tudom az ízlését sem sajnos és rajzolni is szeret, de nem tudom milyen rajzcuccot adhatnak neki esetleg, ami nincs meg már neki, vagy hasznát is venné esetleg meg hogy egyáltalán mennyire komoly a rajzolás nála, hogy értékelje is ugye amit adok vagx fel tudja használni legalább
2021. dec. 2. 22:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret olvasni könyves boltokban lehet kapni pár száz forintokért jópofa könyvjelzőket, akár mágneseset is, és amellé még belefér egy csoki is a keretbe.
2021. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
egy kiló nutellát
2021. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen ennyit parázni.adjatok egymásnak 2-2e forintot egy fehér borítékban és kész,el van intézve.
2021. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Vegyél neki könyvjelzőt vagy szénceruzát
2021. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Esetleg egy cuki hógömböt. Vagy a Nutella szerintem is jó ötlet. Csokival, cukorral sem nagyon tudsz melléfogni. És ha már említetted, hogy szeret rajzolni, akkor esetleg egy új rajzfüzetet vehetsz neki. Ha jó minőségű rajzos cuccokat, például ceruzát veszel neki, az sem rossz szerintem, elvégre ha tényleg sokat rajzol, akkor az hamar kelleni fog neki. Vagy olyan faragót, ami nem töri ki a ceruza hegyét az első adandó alkalommal, ha tudsz olyat venni. Radír is jó.

Esetleg ha szeret fülhallgatóval zenét hallgatni, az is jól jöhet neki, hátha "elrontja" a sajátját, már amennyire azt lehet.

2021. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!