Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötlet 13 éves fiúnak?

Ajándékötlet 13 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm, nem nagy dologra gondoltam. Nagyon szeret horgászni, de sok minden érdekli. A legtöbb ilyen tipikus fiús dologgal leköti magát mint pl motorok, gépek, vagy játékok. Viszont ötletem sincs, hogy minek örülhetnek karácsonyra. Van valami javaslatotok?

2021. dec. 6. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szüleit megkérdezni??

Ők esetleg jobban képben vannak. Legalább tudnál olyat venni ami tényleg bejön neki és esetleg nincs olyanja még vagy a szüleitől sem azt kap.

2021. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne, de az a helyzet, hogy messze laknak, és nem biztos, hogy el tudunk menni hozzályuk a téli szünetben, és csomagot küldeni sem biztos, hogy lesz lehetőségünk, így nem nagyon szeretnék ezzel kapcsolatban a szüleivel beszélni, mert ugye nem biztos, hogy el tudjuk juttatni, vagy egyáltalán megveszzük neki, csak azért jó lenne valami ötlet, ha összejön a dolog
2021. dec. 7. 17:07
 3/5 anonim válasza:
Ha nem tudjátok sehogy eljutattni hozzá akkor minek szeretnél venni neki? Ezt annyira nem értem
2021. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert lehet, hogy eljuttatjuk, és arra az esetre jó lenne nem az utolsó pillanatban kitalálni, hogy mit.
2021. dec. 8. 20:08
 5/5 anonim válasza:
Műcsali készlet. Nem tudsz ezzel mellélőni.
2023. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!