Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi a jó ajándék egy apukának?

Mi a jó ajándék egy apukának?

Figyelt kérdés

50 éves férfi, nem iszik, nem dohányzik, és nem nagyon használ technikai eszközöket, szóval minden ilyesmi kiesik. Szívesen adnék neki valami élményajándékot, de ezek vidékről sajnos többségében megoldhatatlanok, vagy nagyon körülményes. Sok könyvet vettem neki régen, mert abban tudom az ízlését, de ennyi idő után nagyon megúszós ajándéknak érzem.

Szereti a különleges-csípős-ázsiai ízvilágú ételeket, talán ebből a legkönnyebb elindulni. Esetleg valami ilyen ajándékcsomagra gondoltam, ilyenből tud valaki jót?

Sokat éjszakázik munka miatt, emiatt hobbikra nem sok ideje van. Nyaranta szeret túrázni, de ehhez is van jó cipője, táskája, stb.

Bármi más ötletet is szívesen fogadok, gondolom másnak is van ilyen ismerőse, akinek "nem kell semmi".

Árban max 10 ezer körül keresek.



2021. dec. 7. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] itt remek karácsonyi csomagok vannak és nagyon jó minőségűek
2021. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Főzni is szeret? Mert akkor összeállíthatsz neki egy ázsiai alapanyagokból álló gasztro csomagot pl. rizstészta, szója szósz, terryaki, szezámolaj, szárított koriander, kurkuma, thai curry paszta, chili paprika, bambusz konzerv, kókusztej stb.
2021. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!