Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez kevés ajándék lenne annak...

Ez kevés ajándék lenne annak akit húztam?

Figyelt kérdés

2000 ft a limit, de a bögre mivel úgy nyomattuk rá a feliratot amit a netről szedtem 3500 ft volt ami bőven túltette ezt, és telerakjuk csokival viszont kellene valami már is? mert egy bögrére általában azt hiszik 1000 ft és nem lenne kíbos esetleg hogy azt gondolnák keveset vettem? A szüleim nem hajlandóak még egy mütyür dolgot se venni mellé. Mit gondoltok?

16/l



2021. dec. 10. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Méf valami vegyél mellé. Kis kulcstartó, vagy viccből virgács, díszgömb amin rajta van a neve. Remélem tudtam valamit segíteni.
2021. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet de végül karácsonyi teákat raktunk be minden fajtából egy egy filtert, pl rumos meggyes, narancsos fahéjas stb. mert van itthon csomó. És veszünk forró csokiport.
2021. dec. 10. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Valami aprosag meg kene bele, igen
2021. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!