Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol vehetnék desszertgyűjtőt?

Hol vehetnék desszertgyűjtőt?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék anyukámnak venni egy desszertgyűjtőt. A Gastrohobbi könyve nagyon-nagyon tetszett, de sajnos elfogyott és legközelebb csak Január-Február környékén lehet venni :c. Tudnátok csatolni linket vagy csak az oldal nevét leírni, ahol lehet hasonlót venni? Előre is köszönöm!

#karácsony #ajándékozás #Desszertgyűjtő
2021. dec. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Sima receptgyűjtő nem jó?

[link]

2021. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már néztem az oldalon, de anya soha nem szokta leírni a sós ételeket, feleslegesen pedig nem szeretnék venni.
2021. dec. 13. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kötelezö sós recepteket is beleírni, írhatja csak a desszerteket!
2021. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az kicsit nem fura, hogy a levesekhez például leírná a kókuszgolyó receptjét😅?
2021. dec. 13. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy veszel egy üres "receptkönyvet" - hasonló kézetüt meg méretüt,

és beírod, ami szerinted kellene hozzá: Összetevök, elkészítési mód, stb

2021. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó ötlet, köszi!!
2021. dec. 14. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben készítettem receptkönyvet egy barátnömnek, ahol ilyen kemény borítású füzetbe írtam be az általa kedvelt recepteket, kivül meg teleragasztottam matricákkal, amikre sok nyelven volt írva a "receptek" szó. Borzasztóan örült neki, azóta is a kedvence.

Ha ráfordítasz kis idöt meg munkát, nagyon szép és egyedi lehet az ajándékod.

2021. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!