Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok ti mit vettetek a...

Lányok ti mit vettetek a barátotoknak ajándékba karácsonyra/fiúk ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok mit vegyek a barátomnak, nem tudok most 20.000ftos pénztárcát venni neki amit szeretne.

2021. dec. 14. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérnék a szüleimtől kölcsön, hogy meg tudjam neki venni a pénztárcát.
2021. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Vibrit vegyél, annak örülni fog.
2021. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én nem örülnék neki ha rám költenéd a pénzedet, ha neked sincs sok. Komolyan mondom, hogy rosszul érezném magam tőle.

Csak legyél mellettem és kész. Annak örülök a legjobban.

2021. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki az isten ő hogy ennyit vár el. Én egy pár ezres dolgot kapok, de meg is sértődnék ha többet költene rám xdd
2021. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En olyasmit akarok ami kofejezi neki azt hogy szeretem es bizhat bennem mert nagyon féltékeny típus. Nem mintha segítene ezen egy ajándék, de jobb olyan ami valahogy maradandóbb mint valami parfum. (Nemrég óta vagyunk együtt)

De ruhának biztos örülne de amig ő Hugo Bossban jár én ezer éves ruhákban azaz nekem sincs pénzem rá.

2021. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mit tud az a pénztársa,hogy ennyibe kerül?! O.o
2021. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ettől az ajándékozósditól a falra tudok mászni. (nem muszáj persze egyet érteni, mert mindenkinek más a szeretetnyelve, ez az én véleményem )

Mennyivel többet ér az a minőségi idő mint az a pénz amit elköltöttél valamire, aminek aztán vagy örül a másik, vagy nem. Én speciel nem vagyok oda azért sem, ha kapok. Sokkal jobb valamit együtt csinálni, a közös élmények százszor többet érnek mint bármilyen tárgy amit nekem ad.


Az egyetlen, ami az ajándékozás mellett szól az a meglepetés faktor, ezt még én is aláírom, viszont azzal meg nagyon könnyű mellélőni.

2021. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is így vagyok :( A barátom tele van menő cuccokkal, én meg nem tudok 40 ezret fizetni egy pulcsiért :(
2021. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ps játékot, plusz egy tea tojást, mert bár van vagy hat féle itthon, neki egy hetedik kellene (egyébként elismerem, hogy praktikusabb is, amilyet szerene, a korábbiakat ajándékba kaptuk). Ezen felül majd 1-2 üveg kézműves, belga sört veszek neki.
2021. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár kézműves sört, meg bonbont. Slusszpassz.


Itt vagyunk egymásnak, kirándulunk, stb, az bőven jó.

2021. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!