Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékzacskó???

Ajándékzacskó???

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szerintetek gáz ha az ajándékba kapott ajándékzacskót a kesőbbiekben felhaszanálja valaki arra,hogy ajándékot adjon benne?Szerintem gáznak hangzik,de elgondolkodtam nem szoktam kidobi az ilyet viszont azért raktározni se szeretném belőle az összeset.Így nem megy kárba és nem is porosodik.Valaki csinálja ezt?
2021. dec. 22. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki. Amíg jó állapotban van, nyugodtan, környezetkímélő is. Megnézem, van-e hozzá ajándékkísérő, ha abban van írva valami, azt letépem és eldobom.
2021. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ja csak ne annak add vissza akitől kaptad
2021. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# persze arra mindeképp figyelnék :D Csak tényleg nem szeretném ha kárba menne.
2021. dec. 22. 23:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Én nem is tartom számon, hogy ki milyet adott, mehet neki vissza, elvégre nem egyedi gyártmány, akár vehettem is ugyanolyat.
2021. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag épp az benne a környezetkímélő, hogy továbbadjuk. De nekem még sose volt olyan érzésem, hogy használtat kaptam volna valakitől, ha viszont mindig újat vesz valaki, az sokkal környezetterhelőbb, mint (sokkal vékonyabb és nem műanyaggal kombinált) papírba csomagolná az ajándékot.
2021. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Én minden évben elrakom, amit kaptam, és következő évben azt adom vissza, csak nem annak, akitől kaptam, hanem kicserélem valaki máséval. Így soha nem kell a csomagolásra költenem egy fillért sem évek óta. :D
2021. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!