Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A posta az ünnepek alatt is...

A posta az ünnepek alatt is szállít?

Figyelt kérdés
Rendeltem a barátomnak valamit ,ami még nem jött meg. És ugye karira fog megjönni és ugye hétfőre mondják hogy szállítják és azt akarom kérdezni, hogy ha megkapom hétfőn és hétfőn elküldöm külföldre elsőbbségivel akkor megkapja még ebben az évben? Tudom,hogy sokan küldenek most csomagot stb, csak az lenne a kérdésem hogy más országokba küldöm és így kicsit tovább is fog húzódni de ha feladom hétfőn, vagy legkésőbb kedden akkor idén még megfogja kapni?

2021. dec. 24. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem, az ünnepnapokon nem szállít.

Elsőbbségivel talán még idén odaérhet, de igazából már úgyis elkésett a dolog, szóval mindegy kb.

2021. dec. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindegy):
2021. dec. 25. 09:57
 3/5 anonim válasza:

Hova küldöd pontosan?

Én azt tapasztalom, hogy jóformán a külföldi csomagok hamarabb megérkeznek, mint amit belföldre adnak fel. Pl.: Németországba 3(!!!) munkanap alatt érkezett meg egy csomag, ami nem volt elsőbbségi, viszont egy ügyfél a szombati ledolgozós munkanapon adott fel egy csomagot december 11-én, és szerdán azt mondta, még nem kapta meg az illető…

2021. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, oda is 3 nap. Csak azt akarom megkérdezni amit fel is tettem,hogy ünnepek alatt is ilyen gyors e vagy már csak jövőre lesz belőle valami
2021. dec. 25. 22:40
 5/5 anonim válasza:
A két ünnep között alig lesz csomag már, szerintem megérkezik.
2021. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!