Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Rosszul érzed magad, ha...

Rosszul érzed magad, ha drágább ajándékot kapsz, mint amilyet adsz? Max. 2-szeres eltérésről van szó, nem veszünk drága dolgokat.

Figyelt kérdés
Többnyire átlagos illatszerekről van szó. Van ugyan értékegyeztetés valakinél, de többnyire túllépjük.
2021. dec. 25. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól érzem magam szarul ha valaki annyira nem tisztel meg, hogy valami "különlegeset" ajándékozzon nekem, hanem átlagos illatszert kapok, amit bármikor megveszek.
2021. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Különlegeset" szerintem csak olyannak tudsz venni, akit jól ismersz, akár együtt is laktok, vagy legalábbis tudod, mit szeret. Mellesleg párszor már említettem, hogy legközelebb mást kapnak, de azt mondták, hogy ez jó.
2021. dec. 25. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Paromnak en most karacsonykor joval dragabbat vettem, mint o nekem, de nem lattam, hogy rosszul erezne magat, iszonyatosan orult, kapott egy rendes, nagy, ivelt gamer monitort :D Minden mas megvolt mar, valamikor iden ev elejen vette meg a gepet mindennel egyutt, de monitorbol az enyemet hasznalta, ami egy sima atlagos monitor volt, nem rossz de en csak azert vettem, hogy a laptopot ra tudjam kotni.

Viszont az elmult idoszakban meg altalaban o koltott sokkal tobbet az en ajandekaimra, en sem ereztem rosszul magamat soha, szerintem egyutt elesnel ez kiegyenlitodik, valamikor az egyik kolt tobbet, maskor a masik, nem azt szoktuk nezni, hogy egy adott alkalommal ki mennyit kolt.

2021. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Az ajándékozás nem az értékről hanem a gesztusról kellene szóljon.
2021. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltük meg mit adunk egymásnak a párommal, adtam neki egy ajándékot 305000 Ft volt, kaptam egy tábla csokit. Kicsit azért sírtam és röhögtem magamban.
2021. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5!

Őszintén sajnálom, maximálisan átérzem a helyzetedet :(


Én a páromnak szülinapjára egy wellness hétvégét adtam, karácsonyra pedig azt kaptam tőle, hogy belead egy kis pénzt a wellnessbe :D


Egyébként én nem érzem rosszul magam. Senkivel nincs érték megbeszélve, ogyekszem olyat adni, ami hasznos és örülne neki az illető. Nem érdekel, hogy az épp 200, vagy 20 ezer forintba kerül

2021. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!