Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Miért gondolja azt sok ember,...

Miért gondolja azt sok ember, ha tusfürdőt vagy dezodort kap, hogy büdösnek tartom?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A világ legputtób nyomorult dolga tusfürdőt adni valakinek ajándékba
2021. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A karacsonyi de barmilyen ajandék személyes legyen , ne tolakodo bovli vwgy megalázó . Egy super luxus egyedi eredeti parfüm azert odaver ...
2021. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ver oda? Mert drága? Ez a lényeg? Úristen, a profi ajándékozó kommentelt...


Egyébként a tusfürdőnél nem sok kreativitás mentesebb termék van. Tipikusan az, hogy illemből adni akarsz valamit, fingod nincs róla, mit szeretne és nem is szánsz rá kétezernél többet. Ennél még 3 üveg sör/csoki is jobb, amit nem tud megvenni minden sarkon, mert annál legalább valami különlegeset kerestél.

2021. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a fürdőcsomagokat, szóval én nem gondolnék ilyet🤷🏻‍♀️
2021. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Munkahelyen szokás a büdös kolléga asztalán felejteni egy szappant vagy egy dezodort. Lehet, hogy már történt velük ilyesmi.
2022. jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!