Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőm esküvőjére valami...

Barátnőm esküvőjére valami kreatív ajándék?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék, ki milyen kreatív ajándékkal lepte meg az ifjú párt.

2022. jún. 24. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi anno kaptunk egy kepet, hogy az eskuvonk napjan pontosan milyen volt a csillagok allasa az egbolton.
2022. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

Házassági túlélőkészlet. Keress rá neten, millió verzió van fent angolul és magyarul is, és ha picit is kreatív vagy, akkor te is tudsz kigondolni belevalót.

Ha kézműveskedni szeretsz, magad is elkészítheted (én pl. teafiltertartó dobozból csináltam meg, kibélelve az alját filces anyaggal, festés, decoupage, transzfer feliratok, stb.) Cuki, vicces, kreatív, kézügyesség se kell hozzá feltétlen (láttam olyan verziót hogy bőröndbe vagy elsősegélyes dobozba csak ömlesztve volt benne minden, felcímkézve), és passzol bele az ajándékba szánt sorsjegy, pénz is.

2022. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

#5

Hát ez rohadt jó ötlet. Kár, hogy nekem senki se csinál ilyet. 😢

2022. jún. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!