Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek nekik ?

Mit vegyek nekik ?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne felétek ,hogy ti mivel ajándékoznátok meg egy kisgyerekes családot?


A párom tesójáról és párjáról illetve gyerekeikről lenne szól!!

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mivel lephetném őket meg karácsony alkalmából tudom még van időm kitalálni ,de légyszi segítsetek!!

Nem tudom mit vegyek nekik, egy 5 éves kisfiúról van szó egy pár hónapos kislányról egy óvónéni anyukáról és a gyerekek apukájáról tudok a legkedvesebbet!


Mivel lephetném meg őket szerintetek?


Lányos családban nőtem fel így nem tudom minek örülne egy 5 éves kisfiú!

Ti mit vennétek egy ennyi idős gyereknek illetve a szülőknek?


Köszönöm előre is a segítséget!!


2022. nov. 1. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A kisfiúnak vehetnél esetleg valamilyen legót vagy bionicle-t. Lehetőleg valami egyszerűbbet, mert való igaz, azért még eléggé fiatal. Vagy esetleg duplot is vehetsz neki. Én a legtöbb karácsonyra gyerekként ilyeneket kaptam. Mondjuk azt nem tudom, hogy vajon a lego már ilyen fiatal koromban is megjelent-e a fa alatt, de sokszor kaptam legot tény és való.

Vagy esetleg valamilyen playmobil-os játékot. Azért azok sem gyengék, abból is volt nekem egy pár darab kicsiként.

Netán valamilyen játék autó. Bár tudom ez utóbbival nem sokat segítek, mert ebből is lehet ezer fajta, s szintén ennyi helyen is kaphatók, de mégis ezeket tudnám javasolni, hiszen én ezeknek örültem anno leginkább.

Esetleg valamilyen kirakóst tudok még javasolni, ha mondjuk van valami, amit nagyon kedvel, pl: szereti a pókembert, akkor vehetnél neki egy pókemberes kirakós játékot. (Puzzle-ra gondolok ugyebár, csak ezt én kirakósnak hívtam mindig is)

De amúgy mondom, ha a gyerek nagyon rajong valami iránt, mint mondjuk valamilyen szuperhős pl: pókember, akkor bármiféle kacatnak tud örülni, amin rajta van a kedvenc szuperhőse, legyen szó ágyneműhuzatról, plüssről, akár egy asztali lámpáról, vagy egy pólóról, szóval konkrétan minden ilyesfajta dolognak tudna örülni.

Én a kisfiúnak ezeket tudnám javasolni.

A felnőttek már nekem is keménydiónak számítanak.

Remélem azért valamit segítettem.

2022. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk kislánynak is vehetnél valamilyen plüsst. Tudom nem túl kreatív, de szerintem nem rossz ötlet. Anyukám is gyakran szokott adni kicsiknek plüsst ajándékba, legutóbb éppen a vidéki szomszédunk kislánynak.
2022. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiúnak én is Legot ajánlanám, azzal ritkán lehet mellé lőni. Van rengeteg féle, pl autós, állatos, akár szuperhősös…

De szinte biztos örülne távirányítós autónak, vagy vannak a Hotwheels kisautók, autópályák…

Jó lehet még a gyurma is, abból is vannak készletek.

Valami dinós dolog..

Esetleg társasjáték, van már kisebbeknek való is… dobble nagyon jó, vagy undiguszti, lotti karotti, traff park… memória kártya


Kislánynak valami fürdősjáték pl., vagy textil kiskönyv.

Nem mindegy, hogy 3-4 hónapos vagy 8-9.


Anyukát ismeri gondolom a párod, adhat tippet.

Ha szeret olvasni könyv, de utalvány is jó, akkor azt választ amit szeret.

2022. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!