Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi kerüljön a cipős dobozba?...

Mi kerüljön a cipős dobozba? Mi az ami minimum benne legyen? Hová adjátok le?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tartós élelmiszer (konzervek, rizs stb.), tisztálkodási szerek, gyerekeknek édesség, játék, könyv.


Például Mikulásgyár, lassan frissül a honlapjuk idénre is. Postán szoktuk leadni, majdnem mind Mikulásgyár gyűjtőpont.


[link]

2022. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tartós élelmiszer, JÓ állapotú ruha (sokan ide dobják le a koszos, szakadt ruháikat 😔), jó állapotban lévő tárgyak (nem törött játék és társai). Tisztálkodó szer (fogkefe, fogkrém, betét-tampon, tusfürdő).


Sajnos sokan szemetesnek tekintik az adományozó helyeket. Mikor voltam közösségi órán és szelektáltunk akkor az adományok picit kevesebb, mint fele ment a kukába. Mert vagy lejárt élelmiszer volt (ezért ügyelj arra, hogy legalább 2023 első pá hónapjában járjon le), vagy felvolt bontva aminek nem kellene. Vagy szakadt és koszos ruhákat kaptunk.

A legdurvább, amit találtunk az egy tamponos doboz, amibe valaki bele rakta a véres tamponját. De volt már patkány méreg az egyik ruha zsebében vagy szaros cipő is.

2022. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó állapotban lévő ruha, játék
2022. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak jók, kaptam én is anno szakadt koszos ruhát így.
2022. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Uhh...ez nagyon elkeserítő,hogy valaki koszos dolgokat rak bele...😞

Kislányom 3 éves és mondtam neki, hogy ebbe a 3 kis cipős dobozodba fogunk készíteni ajándékot kisgyereknek. Nagyon lelkes 😁😁 és azt olvastam, hogy külön kéne bélelni a belső részét is, alját tetejét. Ezt celuxxal? És utána szalaggal kössem át? Belenéznek úgyis gondolom.

2022. nov. 5. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges becsomagolni, úgyis ki kell nyitnunk, hogy szelektáljuk. Ha egy Tescos szatyorba rakod az is jó. Sőt, akkor legalább nem kell szomorkodni azon, hogy valaki mennyit dolgozott a csomagolással.
2022. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%
Jó állapotú dolgok. Ahol gyűjtik.
2022. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Ez tényleg így van,hogy mindegyiket szétszeditek? Pedig most úgy csomagolom,hogy szépen le lehet venni a tetejét, szalagot meg kikötni. Akkor mi értelme maga a cipős doboz akciónak így? :O
2022. nov. 6. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem volt gyerek, nagy dobozoló voltam.

Többnyire iskolai felszerelést tettem bele.

Füzet, rajzlap, mappa, színes ceruza,grafitceruza, ecset, tempera, radír, ragasztó.

Volt benne mindig kártyajáték, néha mesekönyv.

Tavalyelőtt vettem egy rendes focilabdát (leeresztve) azt is bele,(az volt a legmenőbb dobozom) és egy pici hátizsák, amit a dechatlonban fillérekért kapni. (egy időben sok olyan hátizsákom volt, szerettem a színüket)

Fogkefe, fogkrém, szappan.


De a cipősdoboz akció oldalán vannak ötletek.


Ha külön csomagolod a tetejét, meg az alját, és nem ragasztóval zárod le, nem tépik szét a csomagolópapírt.

2022. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
#8 igen, mindet szét kell szednünk. Kupacaink vannak. Tehát ha te a dobozba raksz könyvet, konzervet és tusfürdőt annak a tartalmát 3 kupacba hordjuk szét. A dobozt pedig csomagolástul bedobjuk a papírgyűjtő konténerbe. A doboz azért lett kitalálva, hogy az emberek kedvet kapjanak. Mert egy szemetes zsáknyi ruhát átadni nem olyan "látványos", mint egy szépen becsomagolt dobozt rajta üzenettel, rajzokkal.
2022. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!