Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogy csináljak ilyen fotóalbumot?

Hogy csináljak ilyen fotóalbumot?

Figyelt kérdés
Fotóalbumot szeretnék ajándékozni. Elkezdtem nézni az albumokat, de ezek nem olyanok, mint amiket én ismertem fotóalbumként. Az én fejemben még azok a típusok vannak, amiknek nejlon lapjai vannak, és belecsúsztatod a képet, viszont én kizárólag olyat találok, ami egy vastaglapos füzet. Ezekbe hogy rakok képet? Tényleg vennem kell egy ragasztót, és nekem beleragasztgatnom? Vagy lehet olyan fényképet nyomtatni, ami öntapadós? Ha igen, akkor tudnátok ajánlani ilyen helyet Budapesten?
2022. nov. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal öntapadóst nem lehet nyomtatni, mert tapadna a többi laphoz.

Ragaszd be a képeket.

2022. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet öntapadóst nyomtatni, van a hátulján lehúzható papír, így nem ragad össze.

Van olyan "régimódi" zacskós album is, csak keresni kell. Meg vannak a fekete kartonlaposak is.

De kétség kívül ezek már visszaszorulóban vannak, egy letűnt kor emlékei - sjanos.

Manapság már a telefonon, számítógépen összeállított éegy egyben kinyomtatott fotókönyvek a menők.

[link] például

De sok fotósboltban is csinálnak ilyeneket.

2022. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyen előre elkészítettet semmiképp nem szeretnék, mert bővíthetőre akarom csinálni :)

#2: Tudsz ajánlani olyan helyet Budapesten, ahol ilyet lehet nyomtattatni, és nem kell rá napokat várni, csak odamegyek és megcsinálják?

2022. nov. 8. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fotósarkot vegyél, akkor nem kell összeragasztózni a képeket és cserélheted is őket. ilyet:

[link]

2022. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Szerintem ragaszd nyugodtan.
2022. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!