Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apróbb ajándékötletek 15-16...

Apróbb ajándékötletek 15-16 éves lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de hátha én is kapok jó kis tippeket.

Tipikus angyalkázás van az iskolánkban, kb. 3000 Forint értékben.

Egy olyan lány neve került hozzám, akihez nem igazán fűz semmi, nem tudom, hogy mit kellene neki adnom. Viszont aranyos lány, nem szeretném csak egy sima bögre-gyertya-csoki trióval meglepni.


Gondolkoztam, hogy egy kisebb boxot csinálok neki, de ilyen árak mellett nem tudom, hogy mi menne bele. (Ide olyanokra gondoltam, mint szájfény, karkötő, pléd, égősor, édesség, valami szép notesz)


Viszont ezt azért nem akarom, mert a barátnőjének hasonlót adtam tavaly (tavaly őt húztam).


Úgyhogy ha bárkinek bármi tippje van egy olyan lány ajándékához, aki focizik, lovagol, szeret bulikba járni, nem igazán olvas, szereti a divatot, akkor ne tartsátok magatokban!


2022. nov. 18. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Focis vagy lovas kulcstartó, naptár, nyaklánc, karkötő, fülbevaló ha szereti a Harry Potter-t (vagy bármi más népszerű filmet/sorozatot) akkor olyan notesz vagy toll esetleg olyan bögre, nyomtass neki képeket ha tudod miket szeret.

Szerintem ilyeneknek örülne meg persze édesség

2022. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos zokni, sál, ha szereti a gyertyákat vagy van kedvenc illata, illatgyertya. Ha találsz nagyon szép bögrét, az is jó lehet. Csoki, stb. Kulcstartó, telefontok, sminkcuccok, ha sminkel. Pulcsi is jó lehet.
2022. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fürdőbomba, (karácsonyfa)dísz, díszpárnahuzat, valami kis mütyür a szobájába, sütiszaggató formák, sütidísz (kis cukorka, stb), pillecukor, forró csoki por, körömlakk

A szájfény és égősor szintén jó ötlet:)

2022. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van a Pepcoban olyan égősor, amin csipeszek vannak + nyomtass hozzá lovas, focis, stb. képeket. A közösségi oldalain nincs fent filmes csoportokban? Így filmes/sorozatos képek is jöhetnének. + csoki

Vagy a szépségápolási szereket is jónak tartom

2022. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
100%
Bögre, illatgyertya.
2022. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket, mindenkinek ment a felpontozás 🥰


Még mindig nagyon agyalok, mivel minél több apróságot szeretnék, de az infláció miatt igen nehéz dolog.

(Nem szeretném amúgy a gyertya-bögre kombót, mivel annyira tipikus ajándéknak érzem. Én pl. örülnék neki, mivel imádok olvasni, teázni és ez egy hatalmas hangulatot ad, de nem hiszem, hogy ő örülne neki.)

2022. nov. 26. 09:20
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

(3. vagyok)

A bögre szerintem sem a legideálisabb, de ha veszel egy különleges gyertyát, azzal nem hiszem hogy bakizhatsz.

Én továbbra is azt mondom, hogy vegyél neki szájfényt, fürdőbombát, fényfüzért (az a csipeszes jó ötlet), illetve nem tudom mennyire szereti felfogni a haját, de valami szép csipesz(eke)t is vehetnél neki 1-2-t. Hozzácsapsz még egy kisebb csokit/gyertyát, és kész a csomag

2022. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na ez a hajklippes ötlet nagyon jó, mivel gyönyörű, hosszú haja van és tudom, hogy otthon mindig összefogja.

Tervem a következő:

-Szájfény vagy ajakápoló

-Hajklipp

-Édesség

-Minőségi gyertya

-Arcmaszk

-Égősor

-és ha esetleg belefér, akkor egy pléd :)

2022. nov. 26. 09:33
 9/11 anonim ***** válasza:

(3. és 7. vagyok)

Hogyha tartani akarod a kb 3000 ft-os keretet, hagyd a plédet

Az égősoros ötlet nem tetszik? Vagy még azt lehetne, hogy kérsz a barátaitól egy olyan képet, amin rajtavannak, kinyomtatod (dm-ben rossmann-ban pl), és bekeretezed. A kép kb 150-200 ft környékén lehet, képkeretet meg pl a pepcoban tudsz venni (legutóbb párszáz ft környékén voltak)

Másik ötlet: szintén pl a pepcoban vagy a kikben lehet venni olyan képkeretet, amibe több képet lehet rakni. Olyat is vehetnél (hozzá megint csak nyomtathatsz 1-2 képet, de ez már mindegy)


Egyébként szerintem teljesen jók amiket összeírtál

2022. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A képessel az a gondom, hogy tudom, a húgával közös a szobája én a dekor eléggé visszafogott, így nem venné hasznát. :)
2022. nov. 26. 10:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!