Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Adnál kuponért/pontokért...

Adnál kuponért/pontokért kapott tárgyat ajándékba, vagy paraszt dolog olyasmit ajándékozni? Pl: Lidl szakácskönyv, Penny plüss

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem adtam, viszont kaptam, sőt mondhatni minden évben kapok Lidl szakácskönyvet a sógornőméktől. (ott dolgozik) Sajnálom, de nem tudok neki örülni.

Mert nekem számít az is, hogy kiadja.

Ha olyantól kapnám, aki nem engedheti meg magának, hogy egy illatgyertyát vegyen, (van ilyen rokonom,) tőle egy ölelésnek is nagyon, nagyon örülnék!

De ők lényegében a leggazdagabbak a családban és a legsmucigabbak. A kisebbik fiam 8 éves még egy túró rudit sem kapott tőlük soha...

2022. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!!
2022. nov. 28. 09:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam kb 10-12 éve egy Tefal wokserpenyőt. Benzinkúton lehetett összegyűjtött pontokért kapni.

Nagyon örültem neki! Én nem vettem volna, mert igen drága volt amúgy, de azóta is megvan, most már muszáj lecserélnem, de fáj a szívem érte.

Mondjuk ez egy minőségi és drága termék volt. Egy Spar logós szatyornak lehet, h nem örültem volna ennyire...

2022. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
én mindig megkapom a lidlis szakácskönyveket. igazából nem értem, mert utálok főzni és nem is szoktam. ha mégis, akkor a legegyszerűbben elkészíthető dolgokat választom.
2022. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan, aminek amúgy is örülnék akkor miért ne? Nincs ezzel semmi baj. Mondjuk serpenyőnek, plüssnek vagy sport táskának én is örülnék. De szakácskönyvnek, svájci bicskának már kevésbé.
2022. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam már én is Lidl szakácskönyvet :D jó, hogy eszembe juttattátok, el van téve a szekrénybe. A gesztust értékeltem valamennyire, de olyantól kaptam, akivel nem ajándékozunk, így fura volt.
2022. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Jobb csak a pontokat adni, eztán válcsa be amire akarja. Vagy úgy hogy ő kiválaszza és együtt megveszitek, te adod a pontot ő meg a lóvét. Esetleg a végén elosszátok a cuccot amit vettetek.
2022. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem, ha akarja kigyűjti.
2022. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűjtöm a lidl szakácskönyveket pl. Hobbim a főzés, és tavaly költöztem el otthonról. Csak kiegészítő ajándékként kaptam meg, de imádom. Aki hozzám hasonló örülhet neki. + en tényleg annak örülök hogy örömet okozok a másiknak (ha én adok) és ameddig az ajándékomon gondolkozik addig is (remélhetőleg szeretettel) gondol rám
2022. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
4-es: lehet, így akarnak kedvet csinálni neked a főzéshez. HÁt szerintem elég gáz ilyet ajándékozni, de ne mondjuk azt, hogy paraszti dolog valami, mert a vidéken élőket nem kell leparasztozni, a parasztok a legdolgosabb emberek!
2022. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!