Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Parfümöt/testpermetet gáz...

Parfümöt/testpermetet gáz ajándékozni?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra 3000 Forint a keret, a lánynál láttam, hogy vannak szép, díszcsomagolt (!) testpermetek szinte mindig, de sokan beszoktak neki szólni, hogy büdös. Emiatt aggódok, hogy bunkóságnak venné.
2022. dec. 5. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezerfélék vagyunk. Én magam úgy vélem, hogy illatszereket csak intim viszonyban lévők között adható ajándéknak. De bizonyára mások nem látnak benne hibát. Tisztálkodószerekkel kapcsolatban meg rá szoktam kérdezni, hogy büdös vagyok, vegyem célzásnak?
2022. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beszólogatnak neki hogy büdös akkor semmiképp. Amúgy sincs értelme ilyet ajándékozni mert kicsi az esélye, hogy pont az az illat tetszeni fog neki.
2022. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább valami nagyon jó minőségű kézkrémet vagy ilyesmit vegyél. A testpermet több szempontból is rossz ötlet.
2022. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!