Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vigyek egy...

Milyen ajándékot vigyek egy lány osztálytársamnak osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem ismerem eléggé a lányt, különböző tagozatba is járunk ezért nincs túl sok órám vele. 16 éves, és fogalmam sincs, mit adhatnék (valami könnyedebb dologra gondoltam, karácsonyi hangulatú kidíszített tárgy vagy akármi, csak nincs hozzá ötletem)

2022. dec. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elemes LED égősor, jó hangulatot csinálhat vele a szobájában. Ha figurás, pl. gömb, csillag, házikó stb., akkor elég 10 égő, ha sima fényfüzér, akkor 20-40.
2022. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy osztályban több tagozat?
2022. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, két tagozat van az osztályunkon belül
2022. dec. 10. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Állítsál össze neki mikuláscsomagot olyan dolgokból, amit ő is szeret.

Vagy, hát, amit te szeretsz, és szivesen megkapnád te is ajándékba, mert tudod, hogy jó


szelet/tábla/1-1 kocka csokik, sósmogyoró, mandarin, szaloncukor, plüss, mézeskalács is mehet bele, ilyen meglepitojás, rágó (lehetőleg finom), nyalóka, toll, kisnaptár, jegyzetfüzet, illatosgyertya. 1-1 kockából asszem az a párizsikockás jó. Meg pl egyszer asszem ettem olyat is, hogy ananászkocka. Ezek fincsik, de ha bizonytalan vagy, akkor inkább vegyél belőle kettőt, és kóstold meg, és csak ha finom, akkor rakd bele a csomagba. Márkás mikulásfigura is mehet bele, rajzolhatsz is bele neki valami képeslapot, ropi is mehet bele, kekszek, gabonapehelyszeletek, zabszelet is, ostya is, kókuszrúd

2022. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

*plüsst ha akarsz, akkor abból elég egy kulcstartónyi. :):)

Ja meg még gyümölcsös müzliszelet is mehet bele akár. Többit még nem kóstoltam, de a gyümisek szerintem jók. :):)

2022. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%

Illatgyertya, karkötő, nyaklánc, hajgumi, kulcstartó, közös képet képkeretbe ha van esetleg, takaró, telefontok, könyv, karácsonyi díszek, arcmaszk, ha szeret sminkelni akkor smink esetleg, kedvenc csoki, nasi, üdítő

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2022. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

a jó illatú gyertyának mindenki örül

az ilyen égősorok is nagyon jó ajándékok lehetnek

vagy valami karácsonyos fürdőbomba

csokik, karácsonyi bögre, notesz/határidőnapló, szép toll

vagy valami hasonló, ne gondold túl, az ilyen karácsonyi ajándékozáson senki nem vár valami hatalmas, nagyon személyre szóló dolgot :)

(én is 16 éves lány vagyok)

2022. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Kövezzetek meg, én nem szeretem az illatgyertyákat, meg égetni se szeretek, mert oda kell figyelni rá és otthagyni se lehet nálunk. Szerintem erre is vonatkozik az általános szabály, hogy illatot (sem illatszert, sem illatosított dolgokat) nem szerencsés ajándékozni, mert mindenkinek finnyás az orra.
2022. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!