Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjunk szülőknek ötvenedik...

Mit adjunk szülőknek ötvenedik születésnapra?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek ismernie a kéne a saját szüleit, de inkább ilyen basic ötletekre vagyok kiváncsi a szituáciomból adódólag.

Szüleim majdnem egy nap születtek, ezért amióta csak az eszemet tudom, ugyan azon a napon tartják a születésnapjukat. Én csóró egyetemista vagyok, hugom pedig most érettségizik, szóval nincs sok pénzünk, ezért jelenleg fogalmunk sincs, hogy mit lehetne adni, a kerek 50-es számra nekik. Ti mit adnátok a saját szüleiteknek, ha nincsen végtelen mennyiségű anyagi kereted?



2022. dec. 10. 18:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
M8nőségi borokat,feliratos pólot,esetleg fényképgyüjteményt,mozijegy,még lehet egy izgalmas utazást
2022. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami élményt, ami emlékezetes maradhat nekik.

Pl. innen válogathatsz: [link]

2022. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon mozogtak a konyhában, esetleg megsüthetitek a szülinapi tortát.

Egyéb esetben nem gondolkodnék közös ajándékon, a szülinap mégiscsak szülinap, és igazából tényleg te ismered jobban őket. Nekem is hamarosan az 50. lesz. Én mostanában kaptam rá a sütögetésre, és ahhoz például már olcsón lehet mindenféle kiegészítőket kapni. A férjem régi pénzeket gyűjt, például abból is vannak olcsóbb, szép darabok.

Ha standard kell, nem tudom, mennyiért csinálják, de például a férjem kapott az ötvenedikre egy újságot, ami az egyik napilap aznapi másolata, amikor megszületett, a címoldalára rászerkesztve a születése hírével.

Szintén standard: vannak nagyon jó poénos, szülinapi pólók, bögrék, kötények, ilyesmik.

2022. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretik az ilyesmit, akkor a régi gyerekkori fényképeiteket fényképezzétek újra, akkor és most felirattal tegyétek albumba.


Színház, mozi, koncertjegy?

Masszázsutalvány?


Meglepetésbuli 50 vendéggel, mindenki hozzon valamit.

2022. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

4: A meglepetésbuli kifejezetten rosszul is el tud sülni, ha az adott embernek aznap épp nehéz napja van (ne feledjük, karácsony előtti időszak van, de az emberek 99,9%-a még messze nincs szabadságon, sőt, most vannak az igazán hajtós, kemény napok, a legtöbb helyen ilyenkor nem levezetés van, hanem még jó erősen, keményen megnyomják az utolsó napokat, mintha jövő év, 2023.január 2-ától nem indulna újra minden.

Egy ilyen hajtós nap után, hullafáradtan én se tudnék 1000W-os fogkrémmosolyt tolni, ha beállítana hozzám 50 vendég és mind azt várná, hogy 1. mit teszek elé kaját 2. mosolyogjak, mert kaptam ezt-azt-amazt, és örüljek neki, hogy ők most itt vannak.

2022. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
4:A többi ötleted viszont tök jó. De ismerni kellene őket. Ha nyitottabbak a modern dolgokra, akkor lehet akár pár havi Netflix, vagy HBO Max.
2022. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy családi vagy kettes vacsorameghívás, ha nagyon nincs pénzetek, hát írjatok nekik egy verset, vagy akármi.

Készíthettek egy olyan CD-t, DVD-t, amin olyan felvételek, zenék vannak, amiket szerettek, különböző időkben, amik átölelik a múltjukat. 50 évbe sok dolog belefér, ti is kikupálodtok zenében, ha kicsit utánajártok. :)

Lehet, hogy apukád zenei világáról az anyukádat kérdezheted, hogy segítsen, de ne árulja el, mert meglepi, aztán anyukádét meg apukádtól kérdezed ugyanígy. Aztán az lesz a meglepi, hogy mindketten ugyanazt kapják persze más zenével.

2022. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Családi program?
2022. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy fényképalbumot vagy videót a régi képeitekből. Az nem kerül pénzbe csak időbe. Válogasd ki a jobb képeket és fűzd össze egy albumba - lehet elektronikusan is - vagy egy videóba, mint ahogy a ballagóknak szokták összerakni a fényképeit osztályként. Csak tegyél hozzá pár megjegyzést, esetleg dátumot is!

50 évesen már megvan mindened amid meg nincsen azt jó esetben nem a gyerekedtől várod el, hogy megvegye neked. ha nincs valamelyiküknek ismert hobbija vagy érdeklődési köre, akkor úgyis csak valami általánosat tudnál adni.

Én 51 vagyok, az 50. születésnapomra a lányomtól egy saját maga alkotta festményt kaptam. Tehetséges, de nem profi. A fiaimtól meg nagy ölelést és együtt csináltak nekem tortát. Szerintem tökéletes ajándék volt.

2022. dec. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

#5 Igazad van. Ilyen meglepetés buli nálunk egyszer volt - nem is a házunkban. A párom haverjai kitalálták, hogy egy vendéglőbe tartsuk, oda meghívnának mindenkit.

A párom jól érezte magát - de nem volt úgy elvarázsolva mint azt gondolták. Ráadásul kiderült a számla fizetésekor, hogy a barátok úgy képzelték, felezzük a számlát. Vagyis hogy mi - azaz a párom, mert én akkor nem dolgoztam, a gyerekekkel voltam otthon - nem csak a magunk meg a családtagok részét fizetjük ki, hanem még azoknak egy részének a számláját is akiket ők hívtak meg a meglepetés bulira. Hát, nem volt merő boldogság a vége, a páromnak el se mondtam. Abba maradtunk, hogy ne legyen belőle probléma, hogy a vacsora költségét megosztjuk de az italokat ők fizetik a haverokét akiket ők hívtak meg és nem mi.

Én magam soha nem szeretnék semmiféle meglepetés bulit, abból csak a baj van.

2022. dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!