Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Saját képes naptár ajándékba...

Saját képes naptár ajándékba jó ötlet?

Figyelt kérdés

Páromtól kaptam születésnapomra egy naptárt. Mivel nagyon sokat hasznalok határidő naplót, így mindig, mindenhol jelen van velem.

Páromtól kaptam egyet, amin a fedő borítékon az én fotóm van. Nekem ez roppant kellemetlen. Ez kb olyan, mint mikor valaki a fb borító képén magát teszi ki.

Tudom, vannak nagyobb problémák az életben, de tőle kaptam, imádom, de mégis az én arcképem van rajta. Szerintetek nem ciki?


2022. dec. 11. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy sajnos nagyon látta rajtam, hogy meglepődtem, most ez nagyon rossul esett neki. És napokban otaalig szól hozzám:/
2022. dec. 11. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gagyi, nekem erről a "The Big Bang Theory" sorozat azon jelenete ugrik be, amikor Rajesh a saját képével ellátott poháralátétet ad a többieknek :D Idétlen és gagyi.


Miért nem a sajátját tette rá? Annak több értelme lett volna.

2022. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve frászt kapok az ilyen képes ajándékoktól, szóval szerintem ez még annál is rosszabb, hiszen a te saját képed van rajta.
2022. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én érzem cikinek
2022. dec. 11. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon furcsa. Nem értem, hogy miért nem közös képet rakott rá.
2022. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan jót akart, de tényleg nem jött ki jól.
2022. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!