Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Christina Aguilera 15 ml...

Christina Aguilera 15 ml parfümöket vettem anyukámnak, illetve a barátnőmnek. Gáz?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Szerintem amúgy jó illata van
2022. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők szeretik nem gáz.
2022. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, de olcsó volt
2022. dec. 13. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
és? szerinted attól jó egy ajándék, hogy minél drágább?
2022. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem, nekem van egy féle tőle.


Mondjuk attól függ, akinek adod milyen igényei vannak.


Van aki parfüm sznob (most általánosságban beszélek) és csak designer-t használ, lenézi a celeb márkákat.


Van aki ennél is messzebb megy, a designer-t nézi le és csak niche illatot használ.


Van aki csak azt nézi, minél drágább, vagy népszerűbb legyen, ''ha mások is használják akkor jó lehet''.


Van aki nyitott, én pl.


Én nem azt nézem, hogy drága, olcsóbb (de nem gagyi kínai, van egy határ), hanem hogy milyen az illata.


Van Avon, Oriflame, celeb illatom, designer illatom.


Nem az árukat néztem.


Celeb illatok közt (azért akad ha ember félreteszi előítéleteit) van olyan ami majdhogynem megszólal, és designer illatok közt is találtam már olyan semmilyen, jellegtelen löttyöt....Túlárazva, amilyet töredék áron megszerezhetnék olcsóbban katalógus illatok közül (és nem is tartós ráadásul designer illathoz képest).


A Christina Aguilera illat ami nekem van, igaz ritkán használom alkalmakra, egyik legtöbbet dicsért illatom.


Többet dicsért, mint egyes designer illataim.


Én nem tartom gáznak, de mint mondtam, egyénfüggő, ki hogy áll hozzá, nem árt ismerni ízlését annak akit ajándékozunk.

2023. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!