Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötlet angyalkázásra...

Ajándék ötlet angyalkázásra 14/l-nek?

Figyelt kérdés
Kihúztam egy gyereket akivel semmit sem akarok kezdeni (erre meg vannak az okaim) de mégis csak adnom kell neki valamit, ráadásul kézzel készítettet. Bármi ötlet? Nem nagyon tudom mit szeret, tavaly óta nem beszéltem vele, de kb ilyen tipikus 14 éves tiktok-os lány

2022. dec. 18. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél egy pólót a Pepcoban, vágjál rá lyukakat, és designer felsőként oda is adhatod neki.
2022. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Házilag készített ékszer, ékszertartó, valami szobadísz, ajakápoló?


Vagy megkérdezed egy barátját, miket szeret, veszel egy vászonszatyrot, és arra rárajzolhatsz valamit azzal kapcsolatban, vagy kidekorálhatsz neki egy füzetet


De egyébként hajgumi is jó lehet, akár készíthetsz is neki egy scrunchie-t


Vagy ha tudsz horgolni, akkor valami amigurumit, sálat, kesztyűt..

2022. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy kis fadobozt a hobbiboltban, befested kékre, smirglivel finoman visszacsiszolod száradás után, ragasztasz rá egy kis aranyozott holdacskát (hobbibolt), teszel bele csokit, kész. Talán nem annyira nagy költség és munka, meg nem annyira snassz.

Gondolom, üvegfestékezni, gyöngyöt fűzni vagy szappant önteni nem akarsz.

2022. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, amit a 3. írt az jó ötlet

De akár egy sima fehér bögrét is vehetsz, arra dekoráció, bele forrócsoki por vagy édesség

2022. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rózsaszín macit meg valami édességet.
2022. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!