Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek nekik ajándékba?

Mit vegyek nekik ajándékba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem annyi lenne, hogy párom családjának miket vegyek majd születésnapukra? Barátom anyukájának egy orchideát gondoltam mert szereti a virágokat. De később lesz ugye a többieknek is és szeretnék előre tervezni. Az apukájának szerintetek mit kellene? Van még egy 10 éves húga és egy 16 éves öccse. Mindenkihez jöhetnek az ötletek. Köszi. 18L

2023. jan. 10. 16:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Férfiaknak remek ajándék egy üveg jó bor, feltéve ha szereti.
2023. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Tusfürdőt és egy shampont.


Semmit nem tudunk róla. Minimális információ elkéne.

2023. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem a barátodat kérdezed erről? Ő ismeri a szüleit, testvéreit, biztos van valami fogalma róla, hogy miket szeretnek.
2023. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%

Ha igazán kedveskedni akarsz, készíts valami gasztroajándékot.

Abban benne van a kezed munkája, és ha tudod, hogy miket szeretnek, akkor biztos örömmel elfogyasztják majd amit készítesz nekik. :)

Bár ezt inkább az idősebb korosztály értékeli általában ( barátod szülei ),a húgának és öccsének lehet tapogatóznod kéne, hogy mit szeretnének ajándékba kapni.

2023. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukájának jó ötlet a virág, ha tényleg szereti. Az apukájának meg ahogy egy korábbi válaszoló is írta a bor.

Ha a húga szeret olvasni akkor egy könyv, nyilván találkoztál már vele és láthattad a körmeit. Ha festve vannak (bár ebben az életkorban még nem hiszem, de mamár semmi sem lehetetlen) akkor körömlakk. Vagy valami szép füzet és hozzá ruha (a méretet meg derítsd ki)

A fiúval már kicsit nehezebb a dolgod. De nyilván vele is találkoztál már. Ha hord márkás zoknikat akkor vegyél neki olyat (a méretet szintén neked kell kiderítened).

2023. jan. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Kérdezd meg a pàrodat.
2023. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én a párom családjának egy jó bort, kis karácsonyfadíszt, stühmmer szaloncukrot és házi sütit vittem, sajátkészítésű képeslappal (többek szerint szépen rajzolok) nagyon örültek, itt a gesztus számít főleg. virág nagyszerű ötlet. A kislánynak esetleg egy csokit egy kis Játékkal-plüssel (17 évesen is oda vagyok értük) a nagyobb tesz a csokit is értékelni fogja, nem hiszem hogy neki mást lehetne, esetleg kérdezd meg barátodat van-e az öccsének hobbija.
2023. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!