Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tanárnak ajándékba portré?

Tanárnak ajándékba portré?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pedagógusnapra az egyik tanáromnak készítettem egy portrét, ami magamhoz képest (szerintem) elég jól sikerült.

A kérdésem az, hogy ti szerintetek ez fura ajándék? Olvastam hasonló kérdéseket, és sok ember írta, hogy szerintük fura egy rajzot kapni saját magukról, mit kezdenek vele, kicsit ijesztő stb..

Teljesen elbizonytalanodtam. Az elején tökre boldog voltam, hogy mennyire kreatív ötlet és lehet tökre jól esne most neki(érettségi javítás, látszik mostanában rajta hogy fáradt stb). Azt is olvastam, h valaki kifejezetten utál tanárként ajándékot kapni


Próbálom nem túlreagálni, de annyi időt belefektettem.

Ti örülnétek hasonlónak, vagy hanyagoljam ezt az egészet?



2023. máj. 20. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Add át neki! Ez egy nagyon kedvesgesztus részedről.
2023. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Egyébként férfi
2023. máj. 20. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Eléggé önimádó jellemre vall, pláne ha egy lány adja egy férfi tanárnak. Bocs, de ilyesmi eszembe se jutna, fényképet sem adtam direkt magamról egy tanárnak se. Más persze a komplett osztálykép, album stb, de ez az egyéni akció…finoman szólva is furcsa.
2023. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A tanárról csináltam, nem magamról. Az úgy tényleg fura lenne xdd
2023. máj. 21. 09:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg amikor átadom mit mondjak?
2023. máj. 21. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa

Jézusom 😂😂

Ne haragudj, épphogy magamhoz tértem, mikor olvastam, teljesen félreértettem.

Ez így persze teljesen más és különleges, szerintem biztos jól fog neki esni.

Nem kell semmi nagy extra az átadáskor, egyszerűen őszintén mondd meg, hogy köszönöd a munkáját, a tudást, amit tőle kaptál.

2023. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok tanár legjobban annak örül, ha a diáknak van valami személyes kötődése az ajándékhoz. Azt se bántson, ha esetleg csak ákombákom.
2023. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jó ajándék. Én örülnék neki. Értékelném, hogy saját készítésű.

Nem kell semmi különöset mondani, csak, hogy pedagógus nap alkalmából szeretnéd megköszönni a munkáját, segítségét.

2023. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Nekem jól esne.
2023. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!