Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit illik ajándékba venni egy...

Mit illik ajándékba venni egy egyedülálló anyukának?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm gyerekeinek anyja, akivel sajnos elváltak, viszont utána a gyerekekkel majdnem a szomszédunkba költözött, szóval olyan félig családtag, de az utóbbi időben inkább barátnak mondanám.

Amikor találkozunk, szinte mindig a gyerekekkel van, nemrég ment vissza munkába és azután is mindig a gyerekekkel van, nem hinném, hogy sok ideje van magára és előtte sosem adtam neki ajándékot amíg "rokonok" voltunk.

Szeret olvasni, de mostanában erre sincs ideje emiatt lehet nem érdemes könyvet vennem.

Amikor inni láttam ritkán, csak sörözött, de azt nem igazán illik adni ajándékba, inkább bort vagy pezsgőt, csak hátha nem szereti...

Lehet valami bonbont veszek neki, csak múltkor mondta, hogy szeretne többet sportolni meg formába jönni, lehet diétázik is, de a válás után szerintem alapból sokat fogyott.

Illetve inkább a gyerekeknek vegyek valamit, mivel ők a vérszerinti rokonaim és nagyon szeretem őket, néhány baba cuccot meg gyerekkönyvet adtam is nekik, viszont az ő szülinapja lesz, lehet nem kéne, hogy minden a gyerekek körül forog.

Amiket még szeret, azok drágább dolgok vagy amiket inkább partner szokott adni (virág, parfüm, ékszer), én pedig nem szeretnék túl nyomulós lenni, csak valami aprósággal feldobni a napját.



2023. júl. 6. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi idősek a gyerekek?

Ha elég jóban vagyunk, meg a gyerekekkel is tudok bánni, én feldobnám neki, hogy egy napot vigyázok rájuk (ha gond van, hívom persze), az csak az ő napja, oda megy, azt csinál, amit szeretne. Aludhat egy nagyot, elmehet sétálni, leülhet olvasni, futhat egy nagyot, vagy amit szeretne.

2023. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
35%
Egy drágább szempillaspiralt
2023. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Vibrátort
2023. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Dildót.
2023. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
3,4, nem mindenkinek viszket a pitchája nonstop, bármilyen fura is.
2023. júl. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
31%
Akkor análdildót! :D
2023. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 babyboom567 ***** válasza:
100%

Vigyázz a gyerekekre.

Komolyan nekem már az is óriási segítség lenne,hogy amíg takarítok, valaki játszik a gyerekkel, vagy enni/inni/pisilni viszi.Hogy egy fél órás munkafolyamat ne 2 óra legyen,az ANYAAAANYAANNNYA!! szöveg miatt.

2023. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amikor találkozok velük, mindig próbálom szemmel tartani a gyerekeket meg rövidebb időre rám is bízza őket, de kétlem, hogy egy egész napra nálam lehetnének, említette hogyha nélkülük volt bárhol, kérdezték tőle, hol van a két gyerek és bűntudatot ébredt benne, mert alapjáraton sokat vannak a nagyszülőknél is.

Viszont majd mindenképp mondom neki, hogy rám, illetve a család ezen részére is bízhatja őket.

2023. júl. 9. 13:57
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként egy 6 éves fia van, aki ősszel kezdi az iskolát, ő már elég értelmes, el tud mindent mondani és szerintem tudnék rá vigyázni, mondjuk elég izgága, sok mozgás kell neki és attól félnék, nem bírnám szusszal.

A kislánya még csak most megy óvodába, 3 éves lesz, ő elég szégyenlős (vagyis tőlem kicsit zavarba jön és vagy csak bámul vagy elbújik) és attól tartok, ha valami baj lenne, nem tudnám megnyugtatni mivel nem ismer annyira. A bátyja egyébként szépen bánik vele, segít neki ha

2023. júl. 9. 14:04
 10/12 A kérdező kommentje:
valamire nem tud felmászni stb
2023. júl. 9. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!