Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Aranynyaklánc mellé még mit...

Aranynyaklánc mellé még mit adhatnék keresztelőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

50 ezer forint értékben gondoltam, mint keresztanya adni ajándékot a kisbabának.

Eredetileg úgy gondoltuk, hogy fényképalbumot veszünk meg még mellé valamit..., de nem találtunk olyat, ami tetszik+ lehet neten van ,ami jó, de félek, hogy mi van, ha nem jön meg. Jövőhét vasárnap lesz.


Végül egy belső sugallat jött és vettünk neki egy felnőtt korban hordható, vékony arany nyakláncot.


Medált nem vettünk, mert párom szerint lesz még karácsony, első szülinap, ballagó(később) stb.


Csak amúgy a nyaklánc 25 ezer volt és valahogy bennem az van, hogy olyan 50 ezer értékben gondoltam adni pénzt és hàt emellé adni még 25 ezret az fura.

Vagy próbáljam megrendelni a fényképalbumot? Esetleg vegyek még valamit vásárlási utalványt?

Egyébként én is várandós vagyok és tudom, hogy minden nagyon drága a ruháktól kezdve, a játékok!, kiskönyvek, minden apróság.

Minden már 5-6 ezertől kezdődik és nincs értéke sajnos a pénzünknek.


Mi a véleményetek? Lehet még az ajándékutalvany mellé lenne a legjobb és akkor, amit szántam/tunk akkor meg is kapják.


Nektek egyébként mi a véleményetek a mai árakról(off)?


Tehát el vagyok hülve, hogy kis könyv, játék, bármit nézek darabja 5 ezer forint és én mindig elképzeltem, hogy majd nekem a gyerek szoba olyan lesz, mint egy óvoda sok-sok könyvvel meg értelmes jàtékkal, hát nem tudom...


Tudom lehet hasznaltan is venni, de egyébként szinte mindent nagyon a boltihoz közeli àron tesznek fel és postával ugyanott vagyok.



2023. aug. 17. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Az nem jön szóba, hogy a maradék értékben a szüleinek vesztek ajándékot?
2023. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én gondoltam egy csokor virágra.

Végül a párom leszavazta az utalványt és akkor odaadjuk a maradék pénzt, amit még gondoltunk aztán ha akarják a babára kötik, ha akarják magukra.

2023. aug. 17. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Pecsétgyűrű
2023. aug. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!