Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mik szerinted a legrosszabb...

Laylah kérdése:

Mik szerinted a legrosszabb ajándékok, amiket kapni lehet?

Figyelt kérdés
Én pl. nem szeretem, ha olyan tárgyat kapok, amire egyébként is szükségem lenne (pl. gyerekként ruházat), a drogériás illatszercsomagoknál fantáziátlanabb nincs, illetve kifejezetten megalázónak érzem, ha háztartási eszközt kapok. Ha gyerekem lenne, akkor sem esne jól, ha az én ajándékom valami gyerekholmi lenne, az nem az enyém, hanem a gyereké.

2023. szept. 13. 18:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%

"Ha gyerekem lenne, akkor sem esne jól, ha az én ajándékom valami gyerekholmi lenne, az nem az enyém, hanem a gyereké."


Ha gyereked lenne, jobban tudnád értékelni, bármit kap a családotok bármelyik tagja, és eleve fel tudnád fogni úgy, hogy amit a gyereked kap, azt te is kapod tulajdonképpen (azért is, mert egy háztartás vagytok, tehát ha kap valamit, neked annyival kevesebbet kell rá költened, meg azért is, mert azt is ajándéknak éreznéd, hogy örülhetsz a gyereked örömének).

2023. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

A drogériás csomagokkal nekem nincs bajom sőt kifejezetten szeretem is, hiszen szükségem van rá és el tudom használni. A ruha ajándék is tud jó lenni én mindig örülök neki mert egyedi a stílusom és könnyű nekem ruhát találni. Általában el is találják.


Aminek nem szoktam örülni az pl az ilyen személyre szóló vackok. Tudod amelyiket bármelyik sparba vagy szuvenírboltban meg tudsz venni. Fehérnemű ajándékozása pedig kifejezetten ciki nekem. Művészként utálom amikor rajzeszközöket ajándékoznak. Az úgymond kívülállók nem tudják hogy melyik q jó márka melyik rossz. Meg a legtöbb kellék elég drága szóval kicsit rosszul érzem magam amiatt hogy ezt ők megvették nekem.

2023. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ha a keresztneves holmikra gondolsz, megértem azt is. Egyszer kaptam egy piros neves törcsit, hónapok múlva is eresztette a színét, úgy lett a fehér köntösömből rózsaszín. XD
2023. szept. 13. 19:49
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a névfeliratos bögre és törülköző a legalja. Meg így nőként azt sem szerettem, amikor egyszer szakácskönyvet vett az akkori palim.
2023. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%

Ducibb típus vagyok, mellette aktívan sportolok. Apám nője pár éve karácsonyra fogyasztotta készletet és fogyasztó gatyát (nm tudom a rendes nevét) adott nekem

Mondanom sem kell milyen szarul esett

2023. szept. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

Illatszerek, ruhák.

Sosem tudtam igazán örülni mikor a gyártó saját dobozába csomagolt tusfürdő szettet kaptam vagy ha nagynéném önálló akciója keretében vett nekünk felsőket, pulcsikat, majd közölte velünk, hogy a blokkot megkapjuk ha nem jó a méret, ki tudjuk cserélni. (sosem volt jó a méret és nem tetszett amit kaptunk)

Másik nagynéném meg mindig csokit vesz a lányoknak és alkoholt(pálinka, vodka) a fiúknak.

Régebben kaptunk zoknit, kesztyűt, azt sem igazán tudtam hova tenni.

Persze mindent udvariasan megköszöntünk, de sok ilyen dolog a szekrény mélyén landolt.

2023. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

"amit a gyereked kap, azt te is kapod tulajdonképpen"

Nem. Nem vagyunk egy személy, két külön ember vagyunk különböző életkorral és személyiséggel.

2023. szept. 14. 08:55
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
apám mindig olyan ajándékot vesz nekünk, ami az ő hobbijához/érdeklődéséhez kötődik, vagy valami nevelő stílusú könyvet, amiből majd rájövünk, milyen szörnyű gyerekei is vagyunk. mondjuk szerencsére ritkán vannak ilyen akciói, rendszeresen eszébe sem jut hogy gyerekei is vannak.
2023. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

Személytelen dolgok: bögre, törölköző stb.

Használati dolgok: ruha, cipő stb.

Szemét: nálam a legtöbb dekoráció ebbe a kategóriába tartozik. Nem kell mécses, nem kell lámpa, nem kell szobor stb.

Tulképp ha valaki nem ismer az ne adjon semmit. Ha pedig végképp adni akar valamit adja a kedvenc csokimat és a gesztust többre értékelem. Aki meg ismer kérdezze meg mit szeretnék. Felsorolok 5-6 dolgot amikből 1000% hogy nem lő mellé és örülni fogok neki.

2023. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Random sminkszer, parfüm, puzzle. Utóbbit rühellem, előbbi kettőből pedig nyilván ha valaki tudja, mit használok, akkor nagyon jó, de egyébként óriási mellélövés lehet az ilyen. A tusfürdőt el lehet azért használni, de egy nem tetsző parfümöt, rúzst stb-t soha nem fogok magamra kenni.
2023. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!