Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A Barbie vagy a Monster high...

A Barbie vagy a Monster high babák a jobbak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 11:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha ajándékba lesz, akkor jobb kitudakolni, hogy az ajándékozott melyiknek örülne jobban. Mindkettőt a Mattel gyártja, szóval elméletileg a minőségük ugyanolyan. A legjobb barátnőm babagyűjtő, neki sokkal több Monster High babája van, nemrég jött ki egy új generáció belőlük, azt hiszem az most akciós, szóval esetleg nézz rá azokra. Szerintem is szebbek a Monster High babák, nagyon sok apró részletre odafigyelnek bennük, némelyikhez jár váltásruha, de csak akkor látnám értelmét, ha az ajándékozott ismeri a sorozatot/filmet; Barbie meséket viszont sokkal többen láttak már szerintem, szóval azzal nehéz mellélőni, és azokból is rengeteg verzió létezik, szóval könnyű olyat találni, ami beleillik az ajándékozott érdeklődési körébe (pl. orvosos, szakácsos).
2023. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm szépen a válaszod:) Ajándékba lesz unokahúgomnak. Mind a 2 mesét ismeri és szereti. Nincs neki Monster High babája de nagyon szeretne már a Barbiai mellé. Viszont Én egy 7 éves kislánynak nem biztos hogy vennék egy szörny babát. Félek hogy meggondolná magát, megijedne és nem is tetszene neki
2023. szept. 26. 15:09
 3/5 anonim válasza:
100%
1. vagyok. Ebben az esetben én azt mondanám, vegyél Monster High babát. Egyáltalán nem ijesztőek, nekem is volt gyerekként (nem 7 évesen, de a húgom megörökölte és egész kicsiként is játszott velük), szerettem. És ha tényleg erre vágyik, akkor nem hiszem, hogy megijedne, mikor megkapja :)
2023. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Szerintem a Barbie
2023. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez a megijed a gyerek a babától dolog hülyeség.

Anno amikor először kijöttek az eredeti babák, én olyan 10 lehettem, tesóm 5. Meg voltunk veszve értük, a szüleink nem akartak venni, mert hogy "jajj hát szörny és csúnya". Aztán anyum belenézett a mesébe és megértette, hogy ez is csak egy mese, ezek a babák meg csak játékok. Nagyon menő játékok. Ha szörnyellától vagy Belle hercegétől nem fél, a monster hightól miért félne?

Kaptunk párat, mai napig megvannak és mai napig imádjuk őket.

febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!