Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Debrecenben mely szervezetek...

Debrecenben mely szervezetek fogadnak adományokat?

Figyelt kérdés
Adománygyűjtést szeretnék szervezni Debrecenben egy olyan szervezet számára, ahol valóban szükség van tartós élelmiszerre, tisztálkodási szerekre, babajátékokra, papírírószerre. (Kivéve ruha) Lényeges, hogy az adományok megfelelő családokhoz, gyerekekhez kerüljenek!

nov. 15. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem tudom hogy Debrecenben ki foglalkozik ilyennel, de azt tudom, hogy az adománygyűjtők nagy része előbb a saját létét alapozza meg, aztán ad a rászorulóknak is egy kis maradékot!

Én személyesen viszek élelmet és tüzelőt két családnak Borsodba, így tudom hogy hova költöttem a pénzem!

Különben a létbiztonság biztosítása az állam feladata lenne - ha képes lenne rá!

nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!