Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Adományozni? Milyen formában? ...

Adományozni? Milyen formában? Én kicsit reményvesztett vagyok ezzel kapcsolatban,hogy van-e értelme,hogy minden év november, december hónapban kampányolnak ezzel. Januártól nem nélkülöznek?

Figyelt kérdés

nov. 18. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nélkülözők mindig lesznek, sajnos 1,5 millió mélyszegény van ebben az országban!

Adomány ötletek:

Tartós élelmiszer (tészta, rizs, cukor,só fűszerek, kompót, konzerv, háztartási keksz)

Tisztítószerek

nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért ilyenkor kampányolnak, mert ilyenkor van az embereknek leginkább “kedve” adni. Nyilván a kapott adományokat a szervezetek egész évben osztják szét, használják fel, nem csak karácsonykor. Amúgy lehet ám év közben is adományozni, ha szeretnél. Nekem pl be van állítva egy alapítvány, akiknek minden hónapban automatikusan megy az utalás a számlámról. Nem nagy összeg, de ami tőlem telik.
nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!